Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A warzone 2.0 nem szereti a...

A warzone 2.0 nem szereti a videókártyám?

Figyelt kérdés
Heló a következő a problémám. Elkezdtem játszani vele pár napja (only DMZ) felhúztam magam 50 es szintre. Eddig minden jó volt hight-medium beállításon van a játék. Majdnem mindíg megvan a 60 fps ritkán alá megy picit. Aztán egy pár napja belépek és 30-32 fps em van úgy hogy nem nyúltam semmihez de van hogy 40-50fps ugyan azokon a beállításokon. GTX 1660 as kártya olyan 50 celsius körül van a hőmérséklet,ryzen 5 2600 és 16gb ram. A kártya driver a jelenleg legfrisebb 527.56 de próbáltam régebbiket is. (497-517-522) Próbáltam újratelepíteni a játékot,lefuttatni a battlenet es scan&repair-t. szóval a youtub os benchmark videók szerint ultdán kéne 55-60 fps el menni neki tanácstalan vagyok. Mit gondoltok? Volt valakinél hasonló?

2022. dec. 11. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Borzasztóan van optimalizálva.
2022. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt értem de pár napja még stabil 60 körüli fps em volt most meg okádék
2022. dec. 11. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!