Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy sebezhet többet egy...

Hogy sebezhet többet egy kisebb szintű karakter(WoW)?

Figyelt kérdés
Normal Dragonflight-os dungeonokat megyünk(random q),Én már level 70 vagyok és tudom a classom rotáját,hogy lehet az,hogy egy 62-es szintű többet sebez úgy,hogy még az iLVL-je is kisebb? Ilyenkor mindenkit egyformára scale-el a játék?
2022. dec. 11. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

DPS kasztok is eltérnek, pl egy heal-re buildelt priesttel ne akarj már ugyan akkorát ütni mint egy glass cannon mage vagy hunter.

Ott vannak a mobok, eltérhet a fizikai vagy mágikus ellenállása is, de az is lehet egy-egy debuff miatt ő már többet tud ütni mint te, mert pont azt az ellenállást csökkenti le a debuff a mobokon vagy épp olyan buff van rajta (akár potival is).

Így látatlanban, ahol se pontos fajok és hozzá kasztok nincsenek kiírva, se pontos dungeon sok mindent el lehet képzeni.

2022. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!