Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állíthatom vissza, hogy...

S55 kérdése:

Hogy állíthatom vissza, hogy az Alt Gr + m billentyű a < jelet írja?

Figyelt kérdés
Régen tökéletesen működött, most meg nem ír semmit (tudom, hogy Alt Gr + í -vel működik de az nem esik annyira kézre..) Logitech K360 billentyűzetem van, windows 8.1em és magyar nyelvű mind a hardveres, mind a szoftveres (windows-on belüli) billentyűzet.

2018. jan. 18. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a beragadó bill segédfunkciót, amit pl. SHIFT hoszan nyomása, vagy 5 egymás utáni lenyomással kapcsoltál véletlen be.
2018. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam:DD Az nvidia geforce experience program használta vmire és azon belül kellett átállítani
2018. jan. 18. 19:08
 3/7 LakatosAnonymus ***** válasza:
Hogyan tudtad G.Experience-el megoldani?
2021. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nem nagyon emlékszem, de valami gyorsbillentyű beállítás lehetett, és azt kellett megváltoztatni, hogy más billentyűkombinációt használjon.
2021. júl. 20. 15:37
 5/7 LakatosAnonymus ***** válasza:
Gondoltam, de nem találok erre vonatkozó opciót.
2021. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor a letörlés biztos megoldja :D
2021. nov. 11. 19:49
 7/7 Sidó Levente válasza:

Ugyanebbe a problémába ütköztem és valóban a Geforce Experience-ben kell kikapcsolni a mikrofonnémító parancsot amit alapertelmezetten ctrl+alt+m, ami ugyanaz mint az AltGr+m.

Tehát Alt+Z -vel megnyitod a játék közbeni menüt -> beállítások -> billentyűparancsok és ott van átírod másra vagy törlöd.

2023. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!