Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha robloxba valaki átver...

Ha robloxba valaki átver valakit, pl robuxot ajánl fel de be lép az adopt me nevezetű játékba és elveszi azokat az állatokat amik igazi pénzbe kerűltek akkor abbol lehet rendőrségi ügy?

Figyelt kérdés
Itt 4-5000 ft alatti "érték" elvételére gondolok, mielött férre értitek, nem nem én akarom ezt csinálni, nekem nincs robloxom, viszont a húgom egy kis idióta és ezt csinálja folyamatosan, már vagy a hatodik gyereket csapta be, engem ez nem érdekelne mert jó majd egyszer őt csapják be és majd tanul belőle de én a szarságábol nem akarok ide rendőrségi ügyet, anyámnak ígyis sok gondja, baja van, vagyis ha lehet ebből valami komolyabb dolog akkor inkább leállítom őt, előre is köszönöm mindenki válaszát aki a kérdéssel kapcsolatban írt. 17/F
2022. dec. 15. 17:45
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocs.
2022. dec. 15. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Külön külön semmi. Mivel 10.000 az alsó határ hogy a rendőrség "lopásnak" minősítsen ilyen átverést. DE ha mindegyik összefog akkor már böven átmennek a 10k limiten és akkor már minden gond nélkül lehet belőle rendőrségi ügy. Mondjuk az is csak akkor ha magyarokról van szó. Külföldi rendőrség nem fog kiszállni ilyen "piti" ügyek miatt másik országba. Szóval ha külföldieket b#sz át akkor max bannolhatják azt kész. Ha magyarokat és mind összefognak akkor már más a helyzet.
2022. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, rendben köszi akkor teszek valamit ellene, további szép napot.
2022. dec. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!