Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eddig mennyire jó a World of...

Eddig mennyire jó a World of Warcraft: Dragonflight? Sikeres lesz ez a kiegészítő?

Figyelt kérdés
Szerintem elég unalmas eddig. Nincs meg benne a hype, ami a Legionnál vagy akár a BfA-ban megvolt, olyan noname arcok, nincs főellenség, érdektelen történet.

2022. dec. 19. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A WoW kb Lich King-ig volt jó, mert addig volt kerettörténet, utána már csak foltozgatás, de tudod a pénz mindig kell, így nyomják bele azt amit tudnak.

Egyszerűen túl nagy lett ez a kis világ, nem kell csodálkozni ha monoton, értelmetlen vagy észszerűtlen változások vannak benne.

Szerintem már a Legion alatt is eléggé rezgett a léc, ez a sárkányos meg olyan amilyen, de mint írtam kinőtték a lore-t a bevétel meg kell, ez az eredménye. Volt itt már minden, alternatív jelen, akkor megint horda vs alli, akkor megint ez, megint az újracsomagolva, jelenleg erre futotta.

2022. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat elmond, hogy már 3 karit felrántottam, mert igazából annyira nem volt mit csinalni, de legalább a szintezés gyors.

Sarkanyos repkedés inkabb gáz mint fun, főleg hogy még lebegni sem lehet, meg ha lemerül ugye álljál a földön.


Craftingot meg totál feleslegesen kutyulták össze.

2022. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a sárkányos röpködést én sem szeretem, csigalassú vele eljutni bárhova, mert állandóan lemerül és 15 másodpercenként le kell szállni… A griff is sokkal jobb volt ennél
2022. dec. 20. 20:52
 4/6 anonim válasza:

nem ájultam el a kiegtől

egyet értek a 2. válasszal, a sárkányrepülés teher. de nem értem hogy olyan sokan miért vannak tőle elájulva...

2022. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az tetszik benne, hogy sokkal több képességem van, mint a korábbi kiegekben és visszahozták a talentfa rendszert, ezzel kicsit a Classic irányába vitték el a játékot, tehát már nem csak 2 gombot kell nyomogatni, ami jó.


De unalmas a kieg. A Legionban pl megvolt a motiváció, hogy le kell győzni a Légiót, megmentjük Azerothot, a BfA-ban ment a For the Alliance/Horde, ez a kieg meg olyan súlytalan

2022. dec. 30. 23:44
 6/6 anonim válasza:

ja, a talent rendszer izgi.

én szeretem a kampány azon részét amikor a régi történetbe megy vissza, pl a legion ez miatt is volt nagyon jó.

2022. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!