Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki szívesen kipróbálná a...

Van aki szívesen kipróbálná a Dont Starve Together nevű játékot?

Figyelt kérdés
Megvettem, aztán adott még egy kulcsot a steam, így oda tudom adni valakinek

2022. dec. 24. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hali, na ez 1 szép gesztus pláne így az ünnepek alatt. :)
2022. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kiírtam fb-re is a dont starve csoportba, de kutya se válaszolt. (1000tag)

A korábbi években mindig volt pár jelentkező, nem tudom mi történhetett

2022. dec. 24. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Szerintem az a "baj" hogy ugye mindenki kap egy +kódot amikor megveszi. Vagyis ezáltal ha mondjuk 1 ismerősi körből páran megveszik, akkor mindenkinek meglesz, lévén 2 példányt kapnak 1 áráért. Nekem mondjuk még nincs meg, de majd 1x tervezem megvenni. Egyenlőre az eredeti "Alone" verziót kostólgatom.


Szóval szerintem ezért nincs túljelentkezés, mert elég könnyen elterjed ezáltal hogy 2 példányt adnak. Mondjuk azt nem tudom hogy zajlik a 2. példány átadása de a lényeg hogy terjed mint a vírus. :D

2022. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

raktárban van, és tudod küldeni, mint ajándék.

Terjed, ha valakinek van esze, de azért a fiatalok többségének, akinek még bankkártyája sincs szerintem nem tud úgy terjedni. Ezért is ajánlkoztam fel :D

2022. dec. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!