Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért hagy le mindenki a forza...

Mért hagy le mindenki a forza horizon 5 játékban?

Figyelt kérdés

Szóval a játékban sok autóra tettem szert pörgetésekből és vásároltam is egy párat legendás autókat is!

de mindenki ott hagy a játékban hiába tuningolom halálra a kocsikat legyen az


Ferrari Lamborghini audi BMW Mercedes stb stb


láttam ma a fesztiválon egy olyan Toyota suprát hogy 2 kerékre dobta a autót nekem is van suprám ugyan az a fajta amit láttam de még se tudom így fel tuningolni valaki el magyarázná a tuning lényegét?


mert vicces hogy a nissan gtr-el 370-el megyek és egy limuzin ott hagy mint a s..art


2022. dec. 25. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Béna vagy a játékban. 😂😂

Én nagyon ritkán szoktam Xbox-on játszani, de nekem nagyon jól megy a vezetés, hát igen, ez a véremben van. Ezért is fogom letenni a jogsit, mert jól megy nekem a vezetés. 😁

2022. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gépen játszom nem xbox.on és nem kanyargós utakon hanem sima egyenes úton hagynak ott oda szerintem nem kell nagy tudomány :D
2022. dec. 25. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Eredeti vagy lopott játék?
2022. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


online ugyanugy lehet csalni is mint offline, nem tudni hogy ok miert is olyan jok


tuning lenyeget? Nem lehet oket megkerdezni?

2022. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a játék eredeti


Tuning lenyeget? Nem lehet oket megkerdezni? ha ezt tudnám rég meg tettem volna :D

2022. dec. 25. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Beállítottad, hogy összkerékhajtás legyen ? XD
2022. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen valamelyiket nem mért?
2022. dec. 25. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy elég jó leírás arról hogy hogyan kell jó drag autót építeni és tuningolni.


De azért próbálj ki más versenyformát is, ez az egyik legunalmasabb, ne húzz AWD/MAX-ra minden kocsit (nincs is semmi értelme), és nem csak S2/X kategória van a világon. Én az A/B-s versenyeket szeretem a leginkább, mert ezekre jó a legtöbb pálya (nagyon gyors kocsikra a technikásabb pályák nem túl jók, mert túl gyorsan úgysem lehet menni).


A gyorsulási versenynél talán a lényeg a teljesítmény (sorban kb. az indulás, a gyorsulás és csak végül a végsebesség), a gumi, a felfüggesztés (magas, nem kell szrrá ütetni) és a váltó. A többi paraméter nem érdekes, mert irányítani nem kell az autót, lényegében nem kell tudni vezetni.


És ha online is próbálkozol: könyörgöm, tanulj meg lassítani kanyarban... :-)

2023. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-Csak mert volt itt valaki aki hetekig napi szinten megkérdezte, hogy kell forzában összkereket állítani, azt hittem te vagy.
2023. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!