Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló mmprog játék mint pl...

Hasonló mmprog játék mint pl a muonline ??

Figyelt kérdés
szeretnék valami online közös játékos cuccost, de nem tudom milyenek vannak pl ilyen metin felejtős azok nem tetszenek, de valami többes online játék ahol fejlődni, mászkálni, beszélgetni, öldökölni, gyorsan fejlődni, vagy nem tudom mi az elképzelésem, de így hát ha értitek :D?!
2022. dec. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tera
2022. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Tera már nem létezik.
2022. dec. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Kösz az infót! Nem tudtam, régen sokat játszottam.
2022. dec. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak olyan jöhet szóba mint a Mu online, tehát izometrikus nézetű, akkor Diablo vagy diablo klónok, de pl a Lost Ark is felkapott.


Egyébként Black Desert Online, Genshin Impact-nak is van online része.

2022. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Hopp, bocsi! Azt hittem, hogy trollkodsz, és lepontoztalak! :D
2022. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

No para, nem érdekelnek a pontok 😄

Amúgy ránéztem és ps-en ugyanúgy lehet venni hozzá a kiegészítőket. Szép lehúzás.

2022. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt az infót mondjuk én is nagyon sajnálom. Az egyik legjobb MMO volt, én imádtam (főleg hogy "early bird" szereztem be, így ténylegesen, az első olyan játék lehetett nekem, amiben) a harcrendszer egyéniségét. Hogy céloznod kellett a támadáshoz, és időben, jó irányba dodge-olnod, vagy védekezned. :'(
2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!