Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim help, Túl gyenge...

Skyrim help, Túl gyenge vagyok bizonyos helyekre?

Figyelt kérdés

Hali

Most kezdtem játszani a Skyrim-el lvl 15 vagyok, de most felbosszantott hogy már a 3 dungeonból futok ki mert túl erősek ott az mobok.

Most például Markath város alatti valami törpök építette kutatás helyszínéről kellett kijönnöm, ehhez kevés a 15-ös szint?


A játék nem szabályozza hogy csak akkor elérhető egy küldi ha megfelelően erősek vagyunk hozzá?


A főküldit kellene csinálnom?



2023. jan. 2. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a beállításokban nehézségi szint választás.
2023. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szint az tudtommal mindegy mert a világ is veled fejlődik, szóval ha 10-es szinten mész akkor is és ha 40-esen akkor is a szintednek megfelelő lesz mindenhol az ellen.
2023. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem szabályozza. #2 ez nem Witcher

nem kell a főküldit csinálni

kezdj el kovácsolni, pl gyűrűket. vagy bármi amihez alapanyagot tudsz szerezni. egy idő múlva olyan páncélod, fegyvered lesz, amit boltban meg se tudsz venni

en úgy voltam lvl 40, hogy a papokhoz még fel sem mentem kiáltásokat tanulni

2023. jan. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tippeket.
2023. jan. 3. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak elixirek amikkel egy ideig jobb minőségben tudsz kovácsolni, saját felszerelés gyártásakor mindig ittam egyet
2023. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg ezt! :)


[link]


én voltam a Dark Brotherhood vezetője amikor egy magát fontosnak vélő gazdag kereskedőnő azzal fenyegetett meg hogy eltet velük láb alól :))

amúgy nem tudom mi lett volna ha megbízást ad rá, hiszen a Dark Brotherhood mindig elvégzi amivel megbizzák

2023. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálsz a dungeon-ökben? Mi a felszerelésed? Egyedül vagy vagy követővel?


A játék tele van potion-ökkel, mérgekkel, varázslatokkal, stb. Ha csak egyedül fejjel nekirohansz mindennek, akkor magadnak teszel nehezebbé egy amúgy könnyű játékot.


Vigyél magaddal egy követőt, idézz meg valamit, mérgezd meg a fegyvered, igyál valami buff potiont.

2023. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!