Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bizonyos helyekre lerakódott...

Bizonyos helyekre lerakódott felesleget mennyire nehéz leadni?

Figyelt kérdés
Simán ledobtam már életemben többször 10-12 kilót sporttal és diétával, viszont a hasam sosem lapos, a csípőm sem keskeny bár az szerintem genetika, combjaim is vastagak. Tudom nincs helyi zsírégetés, de hiába diétázok és kardiózom mintha ott megállna az egész. 22/f
2022. nov. 7. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ferfiaknak derek kornyekrol nehezebb altalaba. Noknek comb, fenek. De ne hagyd abba, attol meg meg lehet csinalni. Ha megall a dolog varialni kell vagy kajan vagy edzesen.
2022. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj kifejezetten hasra edzeni.
2022. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es, EZ EGY NAGY BAROMSÁÁÁÁG. Ne osszuk már azt észt hülyeségről, köszi.

Kérdező, pedig nem tudsz mást tenni az ügyért, csak diétázni. Nekem is vannak helyek, ahonnan alig megy le zsír, egyes részeim pedig már kifejezetten soványak.

2022. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Férfiaknál az szokott baj lenni szerintem, hogy felpuffadnak a kávétól, meg rossz a tartásuk ezért kibuggyan a hasuk xD (magamon tapasztalom, most akarom elhagyni ezt a problémát)
2022. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!