Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3 játékban van...

A Witcher 3 játékban van bármi következménye annak ha fosztogatom a civilek házát / értékeit ? Nekem kicsit gáznak tűnik de nem találtam sehol erre statisztikát vagy bármi

Figyelt kérdés
Szóval ha be.egyek valahova a hordókbók kipakolok, meg amit a witcher érzék sárgával jelez legyen bármi megnézése milyen cuccok vannak.
2023. jan. 3. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor büntet, ha pirossal jelzett cuccokat veszel ki bárhonnan. Ha rajta kapnak, akkor jön a városi őrség és lesz nemulass. Emlékeim szerint a tippeket-trükköket adó honlapok is azt írják, hogy érdemes zsákmányolni, ahonnan csak tudsz, mert azokból jön be a lóvé és az alkímiai összetevők az italokhoz. Igen, tudom én is, hogy fura, de ez van, így oldották meg a fejlesztők :D
2023. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv az RPG játékok alapszintjén, minden ami nem tiltott, az mozdítható :D
2023. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
szeretnék már egy olyan rpg-t ahol nem vagyunk tolvajok
2023. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3


A Divinity: Original Sin 2-ben pl ami valakié, azt nem lehet csak úgy elvenni. Kagylókat gyűjthetsz, ha random találsz valami elhagyatottat, felveheted, a megölt ellenségek cuccait elveheted, de a táborban a sátraknál a cuccokat nem veheted el. De ha pl megölöd azt akié a cucc, akkor már minden probléma nélkül elveheted.

2023. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. A witcher3 az első ilyen fajta játékom. Nem tudom mi a pontos megfogalmazása az RPG műfajnak. Én a nyílt világú játékokat szeretem. Kijátszottam a Cyberpunk2077-t, a GTAV-öt, és hasonló nyílt világú játékokat. A witcher 3 játékot most kezdtem de nagyon tetszik, hasonlít a GTAV höz de ez az első játék ami úgy gondolom még annál is részletesebb. Teljesen el tudok veszni a részletekben, van hogy 2-3 órát játszottam és gyakorlatilag nem csináltam semmit, csak kereskedtek, fejlesztettem elkészítettem egy kardot.... a Cyberpunkba például szintén megvolt hasonló dolgok, de valahogy engem nem fogott meg végig toltam a fő sztorit, de valahogy sosem fejlesztette. Meg nekem az a város élettelen volt csak a fő küldetéseket nyomtam egy idő után. Itt meg azon kapom magam hogy minden érdekel, a kincsvadászatok, minden. Szinte semmi sem unalmas, nem érződik nekem az ismétlődés a küldetéseket. Egyedül ezzel a lopkodással nem találkoztam még így játékokban, furcsa hogy emberekkel akikkel jóba vagyok még segítek nekik azok házába bemegyek lopkodni, de ha ez van akkor ez van.
2023. jan. 3. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy olyan dolog ami a régi 1. Witcher játék óta nem nagyon változott. Annyi hogy ott még a fentebb említett pirosnak jelzett tárgyelvétel és városőrség feature se volt bent. Bár számomra ez semmit se vett el az értékéből, nagyon jó és egyedi hangulata van annak a résznek is.

Még annyit hogy ezek szerepjátékok, tehát attól hogy elméletileg elveheted, a gyakorlatban még nem muszáj tolvaj karakternek lenni. Vagy mindent elvenni, akár gépiesen begyűjtve hogy eladhassa az ember, szerintem az sokat elvesz a hangulatból. És itt jön be a szerepjáték része, amikor a karakter szerint cselekszik a játékos, pl ha becsületes karaktert játszol, akkor nem veszel el a falusiaktól tárgyakat, ha morálisan szürkébb döntéseket hozol akkor pl csak indokolható esetben bizonyos személyektől, stb. Kicsit olyan mint pl régebbi rpg-nél ahol még nem volt survival mechanika, ugyanúgy sokan ettünk és aludtunk a karakterrel, az úgymond átlag napokat szimulálva. Megvan ennek is a varázsa, ha ilyen módon játssza az ember. Érdemes lehet megpróbálni.

2023. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os:


Én úgy játszom hogy a falusiaktól, ismerős karakterektől nem veszek el soha semmit.


Ha egy banditatábort vagy ellenséget megölök akkor ott nyugodt szívvel zsákmányolok mindent.


Amit írtál az alvással( witcherben meditáció) az igaz, vannak itt még mélységes, de én ezzel nem törődik. Akkor akár a kajálást is be lehetne ide sorolni, van a játékban kb 100 féle kaja, a kenyértől az almán át a csirkecombig minden, ha valaki nagyon úgy akar játszani tud pl változatosan étkezni is.

Vagy öltözködni időjárásnak megfelelően, más ruhát-páncélt felelni esőben-napsütésben-hóban....


Meg alapból viszem a játékot de nem használok ki mindent, nem célom a 100% os kimaxolás. Közbe gwintezek párat, közbe egy-egy kincsvadászatot megcsinálok, felfedezés a helyek egy részét, a kérdőjeleseket. De nekem nagyon szimpatikus ez hogy nincs semmi kényszer de rohadtul sok a lehetőség. Ha akarom készíttetek tárgyakat a mesterrel, ha akarom használom a játékban itt-ott megszerzettteket, merre azért mindig jön így vagy úg eg nagyobb szintű acél vagy ezüskard így avagy úgy.... szóval nekem ez tök jó hogy rohadtul sok a lehetőség de igazából nem nagyon van kényszer semmire úgy játszom ahogy akarok. Valahogy ezzel másabb ez a szerepeltek lényege mint mondjuk egy cyberpunk2077 vagy egy GTAV ?


Vagy mi a megfogalmazható különbség?


Mert mindegyik open world rengetek választható tartalommal.

2023. jan. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!