Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elkezdtem játszani a Witcher...

Elkezdtem játszani a Witcher 3 játékkal xbox one X-en. A Hearts of Stone és Blood and Wine is teljesen magyar nyelvűek mint az alapjáték Xbox-on ? Meg annyi a kérdés hogy ezeket a kiegészítőket hogy kell elképzni? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

A menüből indíthatóak teljesen új sztorikat a nulláról Gerarddal ? Minden képességet újra fejleszteni meg minden ?


Vagy az alapjátékba lesz integrálva ? A fejlesztett karakterr akit a játék végére jó eséllyel kimaxoltunk, azzal visszük a kiegészítőket is ? Vagy csak pár főkúldetés pluszba ?



2022. dec. 12. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy semmi új map, az eredeti játék világába játszódik ?
2022. dec. 12. 19:26
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nos igaz én PC-n játszom de ezeket tudom:

Ha megveszed a dlc-ket is akkor a fő történetbe is beépül. Én rendes játékot kezdtem és mind2 dlc küldetése ott van a többim között. Csak idő lesz mire neked megjelenik a küldetési listádba lévén 30+ szintüek.


Ami a nyelvet illeti igen magyar nyelvűek lesznek. Legalábbis pc-n magyar ahogy az EGÉSZ játék is. Előbb találsz bugot mint angol szót. xD


A helyszineket nem tudom, még nem kezdtem bele, még fejlesztem karakterem hogy ne 1 csapásba haljon bele. xD De vagy a már létező világba fog játszodni, vagy átmeneti területen ami csak addig "létezik" amig befejezed a történetét.

2022. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a Hearts of Stone csak a meglévő térképen ad hozzá egy-két plusz elemet meg küldetés sorozatot, a Blood and Wine viszont egy komplett térképrész, ami kb Velen&Novigrad méretű, ezzel bejön a Gwent (magyarul gwynt ha jól rémlik) kártyajátékba egy plusz csoport, ezen kívül van egy elég hosszú főküldi és pár tucat mellék küldetés is, illetve lehet majd házad ezen a területen.
2022. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egész játék teljesen magyar (feliratos). Ahogy előttem mondták a Hearts of Stone beépül a fő térképbe (utólag nem látszik, de a térkép jobb széle nem létezett a Hearts of Stone frissítés előtt) és ha jól emlékszem a magas szinten kívül egyértelműen más színnel jelöli a gép a nevét a küldetéseknek. Ugyanígy a Blood and Wine ami a fő térképen indul egy más színnel jelölve de utána elteleportál az új helyszínre.

Én úgy emlékszem hogy a kiegészítőket külön is el lehetett indítani a menüből ha a fő játékkal nem akartál játszani. Ilyenkor a gép legenerált neked egy megfelelően erős karaktert hozzá.

Ha nem játszottál még a játékkal akkor nagyon erősen ajánlott először befejezni a fő sztorit és aztán megjelenési sorrendben lejátszani a kiegészítőket (1. Hearts of Stone, 2. Blood and Wine) ugyanis ezek érintik a fő játékbeli eseményeket. Különösen a Blood and Wine ami gyakorlatilag az alapjáték záró fejezete / epilógusa.

2022. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!