Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steames játék magyarítása?

Steames játék magyarítása?

Figyelt kérdés
Teljesen új vagyok e téren, tudom van fent erről kérdés, ami viszont régebbi így a jelenlegi helyzet érdekel, mert hallottam már arról, hogy háttérben lévő dolgok miatt problémába ütköztek (nem tudom, hogy itt most csak a futó programról van-e szó) ezért. Steames játékot ha magyarítok, okoz-e bármi gondot a fiókomnál? Egyszemélyes játékokról van szó, ugye írják is hogy steam verzión működik, de ha egy másik játékkal online játszok (amit nem magyarítottam pl:RDR2 vagy GTA V), nem érzékeli-e valahogy jogosulatlannak a steamen keresztül és fog meg bármiféle "csalásért"? (mert akkor természetesen marad az angol) A jogi nyilatkozatot átolvastam, de konkrét választ sajnos nem tudok kibogarászni ezügyben, mert nem tudom ez számít-e egyáltalán a tiltott leírtak valamelyikének, így közvetlen tapasztalat kellene.

2023. jan. 7. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

VAC alapú tiltást csak VAC-védett játékokra kaphatsz, az áruházi lapjuk (jobb sávban az infodobozban) tartalmazza ezt az információt. Vagy tételes lista:

[link]

Ezek tipikusan online multiplayer játékok, ahol más játékosok miatt számít hogy csalsz-e. Ha más harmadik fél felügyeleti programja fut, fel van tüntetve ez is, ott sem ajánlott buherálni a fájlokat.

Más esetben nem ellenőrzi semmi, hogy módosultak-e fájlok.

2023. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha GTA V vagy RDR 2-t magyarosítod azért könnyen kibannolnak, mert az Anticheat csalásnak érzékeli. Nem egy ismerősöm járt már így. Maximum úgy csináld, hogy a kijátszod a singleplayer-t magyarul, online-nál pedig kiveszed a magyarosítást. Oda amúgy sem szükséges nagyon, túl sok szöveg nincs benne amit megkéne érteni.


Alapvető singleplayer játékokkal pedig azt csinálsz, amit akarsz.

2023. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem készülnének magyarítások, ha bármi ilyen gondot okoznának. GTA V online része pl el se indul, amíg nincs deaktiválva a magyarítás, vagy bármilyen mod.
2023. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Multizni nem igazán tervezek, csak ha mégis, de figyelek rá és ennek örülök :)

Köszönöm szépen a segítséget, minden jót!

2023. jan. 7. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Single player-ben magyarosíthatod nyugodtan, abból nem lesz semmi.

A legtöbb játéklnál az online vagy el sem indul ha magyarosítást érzékel, vagy ha el is indul, egész egyszerűen nem működik benne a magyarosítás.

2023. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remek! :D Köszönöm neked is utolsó!
2023. jan. 10. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2023. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!