Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ETS 2 Felborulás fixálása?

ETS 2 Felborulás fixálása?

Figyelt kérdés

Üdv Olyan kérdésem lenne hogy ha felborulok miközben WoT contract-ot csinálok akkor hogy tudom "visszaállítani" magam az útra? Az F7-es autómentők nélkül, mivel nem akarom elveszíteni a contract-ot.


Van erre megoldás,mod,cheat bármi?



2023. jan. 13. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, tanulj meg vezetni és nem borulsz fel.
2023. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hahaha, nagyon jó a humorod. Ment a piros pacsi ezért a szellemes "válaszért". ;)
2023. jan. 14. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
#2 Nincs mit, az igazság fáj. Az értékelésed pedig nem izgat semennyire sem.
2023. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem miért van world of tanks contract ets-ben de oké
2023. jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Lepontozod azért mert igazat írt? WoT az ilyen, ne hibázz, ott van tétje.
2023. jan. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Az a lócitrom tankos mmo hogy jön ide?

#5 Azért pontozom le mert okoskodik ahelyett hogy segítene.

2023. jan. 14. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Mivel segítsen? Ha egyszer nincs rá más megoldás, ha felborultál vége, elveszted a megbizatást, ezt csak úgy lehet kivédeni ha nem borulsz fel.
2023. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Elhiszed hogy nem akartam felborulni? Illetve nemrég kezdtem csak el játszani, igaz nem vagyok profi még, de azért kérlek ne is nézzetek annyira hülyének hogy direkt felboritóm magamat és amit szállítók...
2023. jan. 14. 09:26
 9/10 VasutasIsti ***** válasza:
100%

Összesítek egyet:

WoT fuvar egy speciális fuvar tipus, teleportálni, autómentőt hívni nem lehet. Felborulást kerülni kell singlePlayer módban, mivel ott biztosan elveszíted olyankor a fuvart. Multiban még játszik, hogy a haver izomból neked jön, és ha van szerencsétek talpra érkezik.

Védekezni a legegyszerűbben lassítással lehet. Maga a WoT is lekorlátoz 90-re, de az mint tudjuk, egy szerpentinen sok. Ha kistérképen látod, hogy egy erősebb ív jön, ne várd meg, míg el kezd borulni, hanem lassíts le, mint ahogy azt a valóságban is kéne.

Ennyi. További szép napot!

2023. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a vicc nem kanyarba borultam hanem belém jött másik kamion mert nem tudott megvárni. xD De mind1 akkor bukta sajnos.


Köszönöm #9 Te vagy az EGYETLEN aki valóban segítőkészen és hasznosat is írt. Ment a zöld pacsi. :) Annyit még kérdezhetek mi lesz akkor ha "lemondom" most ez miatt a fuvart? Mármint milyen büntetést kapok?

2023. jan. 14. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!