Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sosem fog már visszatérni a...

Sosem fog már visszatérni a dobozos PC-s címek (nem digitálisan), amikhez régebben voltak telepítő alatti zenék, akár kvíz az adott játékról vagy gyorstalpaló miközben a játék települt, ilyesmik?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2023. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Meg sem éri, a többségnek igénye sincs rá, akkor miért térnének vissza?
2023. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert van értéke, dehát a mostani generációnak ez kell.
2023. jan. 14. 07:52
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

A van értéke is totál relatív. Ha 10-ből 9 ember számára nincs értéke, akkor nem fognak ezzel foglalkozni a kiadók, mert kutya sem veszi meg.


Ráadásul technikailag már csak hátránya van a fizikai kiadásnak.

A legyártása nyersanyagot igényel, szállítás szükséges hozzá, fizikailag helyet foglal, telepíteni már lassabb lemezről mint online letöltve.


Szóval gyakorlati előnye nincs, ezért is teljed el az online vásárlás, illetve letöltés, kényelmesebb, gyorsabb.

2023. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy van értéke! Próbálj csak meg eladni eredeti PC-s játékokat apróhirdetésben. 500 Ft-ot sem fognak adni egyikért se.

Sokan jönnek az "ezekkel akkor is tudok majd játszani, ha nem lesz internet" dumával is, de ha megszűnik az internet, akkor már nem lesz áram sem, az atombunkerban nem a PC játékok miatt fogunk keseregni.

2023. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

"ezekkel akkor is tudok majd játszani, ha nem lesz internet"

Ez mellé annyi, hogy sok játéknak kell online visszaigazolás az adott játékszolgáltató szerverétől, hibába offline a játék és ha lelövik majd az ilyen szervereket, akkor a lemezről se fogják tudni telepíteni a játékot mert nem kap választ a szervertől, szóval az is mehet a kukába.


Ami a kérdést illeti, igen, jópofa a díszdoboz meg a lemezek, kb 1 óráig, aztán már csak a helyet foglalja. Én kb 10 év után vágtam kukába az eredeti 5 vagy 6 lemezes WoW Classicot, egy könnycseppet nem hullattam érte, folyton ment a pakolás épp hova rakjam el.

Tutorial/Gyorstalpaló a játékon belül is megoldható, aki veszi a fáradtságot hogy megvegye, legyen már arra 10 perce hogy megtanulja hogyan is kéne játszania.


Értem én, van akinek ez számít, de ahogy írták ha 10 emberből 9-et nem érdekel ez, minek ölnének bele felesleges energiát.

2023. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor legalább dobozt, artbookot, hannanyagot, Making of-ot, Manual-t adjanak hozzá, ennyi, nem a Blu_ray a mérvadó gondolhattátok.
2023. jan. 14. 16:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, ezt hívják gyűjtői kiadásnak, ha valakinek kis szobor, térkép stb kell, vegyen gyűjtői kiadást.
2023. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szobor azért nem, de nekem a legértékesebb a making of, artbook & manual + OST
2023. jan. 15. 10:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az OST, manual, artbook stb szinte minden komolyabb játék mellé megvehető digitálisan is
2023. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!