Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite gyorstalpalot irna...

Fortnite gyorstalpalot irna valaki?

Figyelt kérdés

Mi micsoda, menu kezeles, karakter szerkesztes stb

Nagyon az elejem vagyok es kicsit oreg 😅🤣


(22/L)


2019. nov. 29. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt közbe tanulod meg ahogy játszol.
2019. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat a menu eleg kaotikus nekem... :D
2019. nov. 29. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A menüről:

A lobby az, ahonnan játékot tudsz indítani. Solo-amikor zgye értelemszerűen egy fős csapatokban küzdenek meg az emberek. Duo-két fős csapatok. Squad-négy fő. Team Rumble-két nagyobb csapat csap össze, ha meghalsz, újraéledsz. Ajánlom ezt a módot gyakorlásnak. Még egyébként itt érhető el a beállítások menüje, itt tudod állítgatni a partyt (hogyha barátaiddal játszol), meg még jó néhány dolgot, de azok nem olyan lényegesek. A Battle Pass-ben tudod megnézni, hogy az egyes szintlépésekért milyen jutalom fog járni. Challanges: a küldetéseidet tudod megnézni. Javaslom a megcsinálasukat, sok xp-t adnak. A következő azt hiszem az Events, bár nem teljesen biztos, mert fejből mondom xD Azzal egyelőre nem kell foglalkoznod, ott igazából csak a versenyek meg hasonlók vannak. Locker: ez fontos! Itt tudod beállítani a karakteredet, a glidert, a pickaxet, stb. De ha kicsit konyhanyelven fogalmazunk: az ernyőt, a csákányt, a "zuhanást" (hogy ilyen színes csíkokatt húzz magad után), a hátravaló bigyót, meg ilyeneket. Itt lehet ugye személyreszabni a karaktert, bár az elején valószínűleg nem lesz sok cuccod. Item Shopban tudsz venni dolgokat, Career az, ahol toplistákat tudsz nézni, meg visszajátszásokat az aznapi köreidről. Store-->szintén vásárolni lehet.


Magáról a játékról is szívesen írok, de ahhoz tudnom kéne, hogy miről játszol? Gép? XBox? PS? Mobil?

2019. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi! Ps4

Sztem a locker amugy nem fontos, tok mindegy minek milyen skinje van :)

Battle passt eleg egyszer venni?

2019. nov. 30. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden seasonban új Battle Passt kell venni, de úgy van kitalálva, hogy ha eljutsz a 100-as szintig, akkor a következő Passre már lesz elég játékbeli pénzed, és nem kell rá forintot költeni. Minden Battle Passből 1500 VBucksot tudsz összegyűjteni. De ahhoz, hogy a következő seasoni Battle Passhez elég VBucksod legyen, és ne kelljen a következő seasonban is forintért venni, ahhoz el kéne jutnod elég sokáig még ebben a seasonban (a szinteket illetően). Ennek a seasonnak nemsokára vége lesz, ha még most veszel Battle Passt, akkor a következőt is meg kell majd venned. De ha nem akarsz olyan sok pénzt beleölni a játékba így az elején, akkor majd csak a következő seasonban vegyél Passt! De akár most is megveheted, te döntesz.
2019. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mar megvettem xd egyebkent en sose koltok jatekbeli pénzekre, legfeljebb nem lesz tobb skinem 😁
2019. nov. 30. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendben

Hajrá! Írj, ha valamiben még kell segíteni :D

2019. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!