Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Dragonflight-ban soknak...

WoW Dragonflight-ban soknak számít 13 millió gold?

Figyelt kérdés
Új vagyok a játékban és egy barátom, aki már nem játszik adott 13 millió goldot a ragnaros szerveren. Én abból 8milliót már az első napon elköltöttem páncélra és fegyverre, és főleg szakma fejlesztésre. Most azt mondja, hogy szerinte túl gyorsan elpazaroltam mert ő azt évekig gyűjtötte.

2023. jan. 18. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát vehettél volna pl wow tokent is belőle aztán akár más játékokra vagy elöfizura is költhetted volna, amúgy elég angy pazarlás gearre költeni, m+-ból és raidből is kiszeded ugyanazt a szintet.
2023. jan. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
13 milla arany, az bizony sok, főleg ha a barátod a token-t is aukciós házból vette és realtív "ingyen" játszott.
2023. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vertél el 8millát concentrated focus nélkül? Csináltál egy 402-es karit? :D
2023. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!