Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA V online-ban véletlen...

A GTA V online-ban véletlen megvettem a widowmakert, ami már megvolt, csak be volt rakva a széfbe. Nyilván nem fogja visszaadni a rockstar azt a pénzem, de fél millió volt.... Van valami mód ahogy be tudok csalni magamnak fél milliót?

Figyelt kérdés
Ez egyszerűen röhelyes, hogy véletlen veszek valamit, ami már meg is van. Gyűlölöm a moddereket, de az ilyen esetekben teljesen jogosnak érzem a "csalást".

2022. okt. 10. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, de a rockstar support nem olyan szőrösszívű (inkább tűnnek sokszor inkompetensnek, ilyenkor kitartóan kell velük levelezni). Én nem egy alkalommal kaptam tőlük kárpótlást.

Cheatelhetsz, de akkor ne lepődj meg, ha véletlen banánt kapsz. 500k miatt én biztosan nem kockáztatnék, ez röhejesen kis összeg, seperc alatt össze lehet szedni. Megjegyzem, én is jártam így, az egyik lézerfegyvert sikerült másodszor is megvennem. Anyáztam egy sort, és ennyi.

2022. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Írtam nekik, aztán majd kiderül.


Nem sok siker történetet hallottam a Rockstar supportal kapcsolatban. xD Ezt be lehet tudni az én hibának, de máskor sem segítenek, amikor nem is az adott személy hibázott, szóval ja.

2022. okt. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!