Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan online játékot keresek,...

Olyan online játékot keresek, ami olyan, mint az IMVU, vagy a VP, csak online. Mi a nevük, ha vannak ilyenek?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha budget-es, vagy az, ha nem 3D-s, stb., csak kéne egy másik, hasonló, ami nem fagy be gyakran, és nem foglal a gépen helyet.


Aki nem ismeri a fentieket: Olyan játékot keresek, ahol van egy karaktered, személyre tudod szabni, és be lehet vele lépni chatszobákba.


Köszönöm előre is!



2023. jan. 21. 22:53
 1/5 anonim válasza:
Multiplayer jó?
2023. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert ha multiplayer ez: Cat Simulator - Animal Life
2023. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan kéne, ahol ismeretlenekkel is lehet kontaktot tartani, vagy kialakítani.
2023. ápr. 16. 07:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor böngészőből elérhető virtuális világokat keresel. a rossz hír sajnos az, hogy a legtöbb ezek közül bezárt, amikor a Flash támogatása megszűnt, szóval elég nehéz ilyesmiket találni 2023-ban...


Esetleg régebbi, már nem működő játékok fanok által újraírt verzióit találhatod meg így, például a Club Penguin is ilyen formában létezik jelenleg. De ezek közül is sok letöltős. Egyet találtam, ami online verziónak néz ki.


A Gaia Online virtuális világa az, amit ELVILEG épp HTML5-be írnak át, és ha ez megtörténik, akkor a böngészőből lesz elérhető. De ez elég lassú folyamat és nem tudom mennyire halad, addig leginkább fórumokon történik a beszélgetés (de továbbra is az általad kreált karakterrel, nem profilképpel). Ha esetleg ez is érdekel akkor kipróbálhatod, és ha kiadnak egy virtuális világot, akkor játszhatsz azzal is.


Egyébként a legtöbb ilyen játék mobilra vándorolt át, nem tudom, neked ez esetleg opció lenne-e? Androidra meg iOS-re elég sokat látok, az Avakin Life elég népszerűnek tűnik.

2023. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Stardoll, Second life, habbo hotel, active worlds, avakin life, woozworld, lady popular
2023. júl. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!