Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha veszek egy bármilyen...

Ha veszek egy bármilyen játékkonzolt, pl xboxot, akkor számít hogy milyen cuccok vannak a gépházba? vagyis hogy bírni fogja futtatni a gépigénye miatt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konzolon a játékoknak nincs gépigénye, ez így nem igazán értelmezhető, hiszen maga az adott konzol a feltétel a futtatáshoz.
2023. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam, nem voltam egy nagy gamer, mostanában kezdett el érdekelni ez a világ, és inkább biztonság kedvéért megkérdeztem, hogy ne legyen pénzkidobás feleslegesen, tehát akkor nem számít, és mindegy milyen a pc?!
2023. jan. 22. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
De most ha konzolt akarsz, akkor hogy jön ide a PC?
2023. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A konzol egy kompakt mini számítógép, kb mint egy laptop/notebook, csak nincs hozzá gyárilag monitor.

Ide felesleges belekeverni a PC-t, az ebből a szempontból lényegtelen.


Csak akkor számít a számítógép, ha notebookról van szó és a notebook monitorján akarod futtatni a játékokat, akkor a konzol szerveren keresztül streameli a képet a notebookra, de mivel Magyarországon vagyunk, a ping, meg úgy általánosságban a csúszás a kiadott kontroller parancsok és a képen történő változások közt akár 1-2 másodperc is lehet, szóval eléggé ront a játékélményen. Mindenképp érdemes egy külön monitort venni, akár használtan pár 10 ezerért.

2023. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

köszönöm a felvilágosítást!

2023. jan. 22. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!