Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet sims 4-ben...

Hogyan lehet sims 4-ben különböző háztartásban élő simek között váltogatni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy sims 4-ben hogyan tudok váltogatni a simek között akik nem ugyan abban a háztartásban élnek. Mert több simem is van akik nem ugyanabban a háztartásban élnek és elég nehézkesen tudom váltogatni amikor mondjuk egy másikkal akarok játszani. Van erre valami gyorsabb megoldás azon kívül hogy a világok kezelése módba lépek és ott rámegyek arra a háztartásra amiben az a sim van akivel éppen játszani akarok és ott választom ki?

2023. jan. 23. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sajnos, de ha jo geped van ez egy eleg gyors folyamat, nalam kb 1 perc alatt megvan a valtas. Lassu a geped?


Olyan mod van, amivel ki tudsz valasztani masik simet is es iranyithatod, de akkor nem valt at a masik haztartasba, csak atmenetileg a tiedbe kerul az a sim, amig ki nem valasztod, hogy nem akarod tobbe iranyitani. Arra jo inkabb, ha mondjuk akarsz egy kepet csinalni arrol, hogy a masik sim megpofozza a tied, es emiatt atmenetileg iranyitani szeretned.

2023. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem lassú egyáltalán, csak gondoltam hátha van ennél úgymond egyszerűbb megoldás is. De köszönöm a segítséget. És ezt a módot hogyan tudom megtenni, hogy csak átmenetileg irányítom?
2023. jan. 31. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
az engem is érdekelne
2023. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!