Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van, ha simsben egy férfi...

Mi van, ha simsben egy férfi karakterrel játszva teherbe ejtek egy nőt, aki nem lakik vele egy háztartásban?

Figyelt kérdés
Tehát nem én "játszom" a nővel. Fog terhességi tesztet csinálni? Teherbe eshet? Tudatni fogja a férfivel?

2022. okt. 20. 22:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Én azt csináltam ilyenkor, hogy gyorsan átváltottam a csajra, hogy megcsináljam a tesztet, majd amikor terhes lett beköltöztettem. De hogy magától csinálna e tesztet az jó kérdés...
2022. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Nem tudok (tudtommal) átváltani rá, csak úgy, ha beköltözik. Csak a férfi karakter az "enyém", én alkottam és játszom vele. A nővel pedig az utcán ismerkedett meg.


Most egyébként hogy átjött a nő nem volt csak sima woohoo opció. Talán terhes és azért nem lehet próbálkozni? Nem tudom.. viszont a nőn nem látszik semmi.

Mindenesetre érdekes, kiváncsi vagyok mi lesz.😃

2022. okt. 20. 23:50
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, csinál-e terhességi tesztet, de úgy tudom, teherbeeshet. Nem tudatja a férfivel, de a simed családfáján meg fog jelenni egy baba.


Régen játszottam, de úgy lehet átváltani másik simre ha kilépsz a te családodból valahol a menü, manage world vagy ilyesmi részén, és átlépsz egy másik családba. Akár olyan simmel is játszhatsz, aki eredetileg is benne van a játékban jó munkahellyel, sok pénzzel...

2022. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Lehet csak rosszul látom, vagy bebeszélem magamnak, de szerintem gömbölyödik a nő hasa. Kár, hogy nem tudatja a férfivel a dolgot vagy ilyesmi, életszerűbb lenne. 😃


Köszönöm az infót! 😇

2022. okt. 21. 00:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Üdv. Tesztet én sem tudom, DE teherbe eshet. Illetve csak a szülésnél fogja tudatni veled.(Nekem is így lett 21 utódom xD) Mindig a születésnél tudatja veled játék hogy fiad/lányod/ikreid/hármas ikreid lettek. De a nőn ahogy te is látod meglátszik hogy terhes.
2022. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5


Jelenleg van vagy 6 háztartásom és már mindenki volt szerintem mindenkivel.. nagy család az egész szinte.

De így ezek után.. hűha. Most kedvem is támadt játszani. 😂


Köszi!

2022. okt. 21. 13:14
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha született egy utódja, látni a családfán, hogy tud elmenni hozzá? Az anyával jóban van, de sehol sem találok olyan opciót hogy "átmenni hozzá" vagy valami. Csak áthívni tudja magához. Ő nem tud átmenni a nőhöz?
2022. okt. 21. 20:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hol lakik az anyuka és a baba azt neked kell a "világ szerkesztés" menübe kilesned. Sajnos nincs "átmenni hozzá" funkció(még?) a játékban. Szóval világ szerkesztése és ott végigbogarászod a városokat hogy melyik házban lakik/laknak aki/akikhez menni akarsz. Sajnos mád mod nincs rá.
2022. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem is feltétlen lakik sehol. Nem minden karakternak van háza, van akit csak úgy a semmiből bedob a játék.
2022. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9#


Igen, ezt most is tapasztaltam sajnos. Jött egy SMS, hogy "Csak tudatni akartam veled, hogy megszületett xy, gyönyörű kisfiú" és ennyi. Amúgy a nő nem lakik sehol. Ráadásul az első babarol nem is kaptam ilyen üzenetet csak a családfán láttam. ☹️

2022. okt. 23. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!