Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretitek az autóversenyzős...

Szeretitek az autóversenyzős játékokat? Nekem most a 2022-ben megjelent Dakar Desert Rally a kedvencem.

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Igen, de már nagyon rég nem játszottam.

Az NFS szériát nyomtam, NFS 3-tól és NFS Underground-tól kezdve.

Nagyon jó emlékek, rettenetesen.

2023. jan. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, van logitech g920 kormányom váltóval, de elég ritkán játszom már...

Test drive unlimited volt a kedvenc, várom most az újat.

Dirt 2-3 is kedvenc

Nfs-ből high stakes (4)től a pro streetig elvoltam vele, shift meg a többi nem érdekelt annyira h végigvigyem...

2023. jan. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az f1-es gameket szeretem, csak az utóbbi 2 az bugos fos. F1 2017, 2014, 2013 amit szeretek, esetleg a 2020-bár annál meg csakúgy a semmiből elveszett a karrierem mentése, nem tölti be. Hozzá ne mvolt nyúlva és eredeti steames játék mind.


Amin gondolkodom hogy kéne az az F1 22 Manager, Assetto Corsa Ultimate.


Kormányom van, egy régi Logitech Momo Racing, havertól vettem használtan, de kényelmesebb nekem kontrolleren tolni, mint állandóan felszerelni a kormányt.

2023. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és+: karriermentés elveszés az f1 2016-nál is volt...
2023. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
FH5 fenn van, de kb annyit tolom, hogy pár óra alatt bedarálom a heti challangeokat aztán egy hétig pihi.
2023. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!