Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene eljutni...

Valaki segítene eljutni ötvenes szintre Black Desert Onlineban?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus a játék, de nem szeretném megvenni. Ha van kedved játszani/beszélgetni/elmondani nekem az alapokat akkor kérlek írj. 16/l
2021. szept. 26. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan drága azért. Durván 3000 forint csak. Viszont ha nem szeretnéd megvenni akkor kár is vesződni vele. Ha jól emlékszem alapból van 1 próba heted +1 próbahét amit "barátod" adhat aki már megvette játékot. Azaz max 2 hetet tudsz ingyen játszani. Utána ha nem veszed meg nem fog addig beengedni amíg meg nem veszed.


Értem én hogy szeretnéd kipróbálni, de ha nem áll szándékodban megvenni akkor sajnos kétlem hogy időt fordítanának rád. Idő mire belejössz az alapokba és ezt az az 1-2 hét alatt nehéz lenne gyakorlatba ültetni.


Viszont köszönöm hogy eszembe juttattad a játékot. Épp azon gondolkodtam már napok óta hogy mit is kéne csináljak. Lehet letöltöm újra és megnézem mik változtak azóta hogy nem voltam.

2021. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én steamről megkaptam ingyen, de sosem játszottam vele, mert engem az MMORPG-k nem érdekelnek. Csinálj egy Epic Games accountot meg egy steameset és akkor lehet hogy szerencséd lesz.
2021. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most van ilyen cucc, hogyha eléred az 50. szintet megtarthatod a játékot
2021. szept. 26. 01:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a játéknak vannak fórumai, ott valószínűleg van olyan thread/topic, ami erről szól. Aztán kiraksz egy kérdést, ahol leírsz mindent, amit kell. Szerintem 1-2 hét alatt simán felhúznak (gondolom 50 a max szint).
2021. szept. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 1-2 hét alatt? 50-es szint pár óra alatt megvan, sőt ha "húznak" még annyi sem. Ami a max szintet illeti asszem 60-62 volt mikor abbahagytam, lehet azóta már növelték is.
2021. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már feltolták a max szintet, csak annyira nehéz exp-et szedni hozzá hogy nem fogod elérni.

Egy éve volt 66-os karakter szint a csúcs, most 69 körül járnak.

2021. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!