Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Special Edition modolás?

Skyrim Special Edition modolás?

Figyelt kérdés

Üdv. Az érdekelne hogy kell és tudom moddolni a játékot?

Megvettem Steam-en de mikor elinditom a launcher-be nincs mods opció ahogy az eredeti Legendary Editionnál volt.


Szóval hogy tudnám moddolni?


Illetve melyik SKSE kell neki?


Előre köszönöm a segítőkész válaszokat.



2023. febr. 13. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A Skyrim modolása mindig is egy összetett feladat volt. A launcheres megoldást nem ismerem, én úgy tudom onnan soha nem volt ajánlott modolni, mert könnyebben lettek zűrök vele, de nincs tapasztalatom azzal kapcsolatban.

A szükséges SKSE és egyéb modok verzióit te tudod magadnál megnézni a verziószámnál. Magyarul nem fogsz szerintem találni semmilyen leírást. Én anno ezt kezdtem el olvasni. Nagyon sok, de a lényege benne van. A legtöbb jó mod nexusmodson elérhető, ott figyelni kell mindig a mod leírását, előfeltételeit, illetven a postoknál az egyéb instrukciókat, tapasztalatokat (ha sokan írják, hogy bugos, akkor nem érdemes letölteni). Vagy Vortexre vagy MO2-re lesz szükséged, a MO2-t többen éltetik, de szerintem a Vortex használata egyszerűbb, illetve, az újabb, kevésbé ismerik. Használhatsz kollekciókat már a nexusmods oldalán, ahol előre összeállítanak neked egy modlistát, persze attól te eltérhetsz, csak nagyon figyelj mindig a verziószámokra ott.

[link]

Érdemes először az alapvető modokat letölteni (SKSE, SPID, SSE fixes, USSEP, Papyrus, stb.) és elindítani a játékot, hogy rendben működik-e, és utána apránként haladni és mindig nézni, hogy működik-e még.

2023. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors segítséget. Most olyan bajom van hogy istenért se akar rendesen fullscreen-be indulni a játék. xD
2023. febr. 14. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elindult, a beállításoknál próbálj nézelődni. Ha nincs rá beállítás, igazából a Skyrim problémáinak 90%-a elérhető a neten a megoldása, csak angolul kell tudni. Videók is számos esetben vannak. Most csak random rámentem egyre: https://www.youtube.com/watch?time_continue=66&v=XgMbIK1JWAM..
2023. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. sikerült :)
2023. febr. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!