Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-es Eurotruck simulator...

007Prof kérdése:

Steam-es Eurotruck simulator 2. Minden frissítés után képtelenség belépni pár napig. Csak tekeri a Bejelentkezés-t. Ötletek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott nálad van geb#sz. Nálam minden gond nélkül be tudok lépni online fiókomba Steam-en miután leszedi update-t. Nem tudom te társítottál-e WoT fiókot játékodhoz, de mint mondtam engem és barátomat is minden gond nélkül beenged.
2023. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van WoT fiók. Ha véletlenül beenged, akkor elveszíti a kapcsolatot a WoT fiókkal. Nem lehet megcsinálni a Valentin-küldetéseket sem.
2023. febr. 14. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Vezetékes net vagy Wifi? Ha szakad a kapcsolat akkor net baj lesz.
2023. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Telefonról USB-kábelen megosztott net. De csak az ETS2 frissítés után van gond vele.
2023. febr. 14. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy így... Hát ilyen instabil kapcsolat mellett ne csodálkozz. Ez még rosszabb mintha wifi lenne. Persze hogy gondok vannak, mivel ugye folyamatos netkapcsolatot igényel a WoT fiók. Szinte másodpercenként frissíti a WoT fiókodat a játék ezért kell stabil net. Nézd meg bejelentkezés nélkül. Ha akkor se megy akkor a net a baj.
2023. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondtam én, hogy nem a net a gond. Ma jött egy 742 kilobájtos frissítés.

Hasít a bejelentkezés, indul a valentines küldetés is. Pedig ugyanúgy a

mobilról megosztott netet használom.

Kösz a tippeket.

2023. febr. 15. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma nem jött semmilyen update. xD Illetve nem indul, hanem mindjárt vége a valentin küldetésnek pár napon belül. Nem tudom most hosszabb ideig nem játszottál, vagy hogy hoztad ezt össze, de a legutolsó frissítés február 7.én volt délután(direkt megnéztem Steam-be).
2023. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy rosszul fogalmaztam. A letöltések között jelent meg az a pár száz kilobájt. Utána nem volt vele gond.
2023. febr. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!