Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4 ben valahogy újra lehet...

GTA 4 ben valahogy újra lehet kezdeni a küldetést esetleg átlehet írni a savegame file-ot?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a Holland play küldetést ahol dönteni kell hogy Playboy X-et vagy Dwaynet ölöd meg. Megbántam a döntést és újra szeretném kezdeni a küldetést de sajnos automata mentésem van így nem tudom hogy tudnék visszamenni egy küldetéssel korábbra. Esetleg valami tipp?

2023. febr. 17. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudsz visszamenni, max úgy ha elölről kezded a játékot
2023. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan mentésed ami egy korábbi állapotot mentett? Mondjuk pár küldetéssel korábban? Ha igen akkor azt töltsd be és játszd onnét ismét. Ha nincs, akkor esetleg kezdj új játékot, ha jól rémlik a Holland Play viszonylag korán van a történetben. Amúgy mindenképpen Playboyt érdemes megölni, mert akkor megkapod a házát + Dwayne utána tud segíteni is ha kell.
2023. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!