Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szerzitek be manapság...

Hogyan szerzitek be manapság a játékokat?

Figyelt kérdés
Ha nem a preferált módotokon, akkor írjátok le, mi az és miért nem úgy?

2023. febr. 18. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
#7: Az #5-ös vagyok, és fogalmam sincs, milyen lepontozásról beszélsz. Ahhoz, hogy 0%-os legyen egy válasz, legalább 5 embernek kell lepontoznia, és mint látod, az én válaszomat is lepontozták a dobozmániás fogykosok... :)
2023. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Na ide is megjöttek a lepontozós gnómok az #5ös személyében. Fogykos itt max csak te vagy, és primitív módon próbálsz hazudni is. Lepontoztad előbb a 3-ast amiért nem kedveli a passos megoldásokat, majd miután a fogyatékos dobozszéttépős mindent szemétbedobós vérpistike fejtegetésedet lepontozták páran, bosszúból végignyomtad a pirosat mindenkire. Ez látszik a 67%ból ami csak a tiéden nincs, mivel egyértelműen tőled származik...

Inkább menj vissza legózni hülyegyerek, és maradj távol a normális emberektől.

2023. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
#12: Senki nem beszélt semmilyen dobozszéttépésről, ezt csak a te agyadban született meg. Egyetlen ember pedig továbbra sem tud 0%-ra pontozni egy választ, bármit is hazudozol.
2023. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
olyan 2012-13 óta meg szoktam venni a játékokat. Azelőtt kalózkodtam mindent még biztonságos volt anno nem voltak tele rakva vírusokkal.
2023. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A Steam mindenesetre állítólag nem díjazza, ha valaki gyakran él ezzel, emellett tudtommal 2 hétig lehet próbálgatni (a játékidő stimmel).
2023. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

mindenféle módon, vagy lekalózkodom, vagy kulcsos oldalról, vagy steam/egyébb online store leárazás. Teljes áron sose veszek digitálisan játékot, mert ha nem tetszik akkor nem tudom eladni, vagy ha 1x kivittem és még1x már nincs kedvem akkor is rám rohad. Pl a Persona 5-öt 26 ezerért vettem switchre dobozosan, mert nem voltam benne biztos, hogy tetszeni fog, nem is tetszett és most el tudom adni ~20 ezerért.


Max olyat veszek teljes áron amit már ismerek egy előző részből, és tuti be fog jönni, pl a WRC Generations, imádtam a 7-8-9-10et, szóval nem volt kérdés hogy ez is be fog jönni, plusz ez a Kylotonn utolsó WRC-je, a többit már a Codemasters fogja (elbaszni) csinálni, szóval egy amolyan tiszteletadás. De az előző wrc-ket sose teljes áron vettem.


SteamDB szerint a Steam accom 10.000€-t ér :D De ezen kívül van még egy rakás konzolom, meg játékaim rájuk... de szép is a kocka élet <3

2023. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%
NCore
2023. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!