Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Útba tudna igazítani valaki a...

Útba tudna igazítani valaki a The Last of Us PC játékokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha most, 2023-ban akarnék játszani vele, akkor melyik verziót vegyem meg? Mert van The Last of Us, The Last of Us Remastered, majd The Last of Us Part I, és még lehet, hogy meg sem találtam minden változatát.
2023. febr. 19. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pc változatát egyiknek se találhattad meg mert nincs :D majd márciusban jelenik meg a Part 1
2023. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most még csak playstationra van
2023. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Óóó. Tényleg.
2023. febr. 19. 15:13
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
34%

lesz pc re? Huha

ezt nem hallottam, majd par ev mulva tudom csak meg hogy van pc re is...

mar alig varom hogy leteljen az a par ev 2013 ota

ha kibirtam egy evtizedet csak kibirom azt a par evet

2023. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Március, az már nemsokára itt van
2023. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az zavart meg, hogy egy oldal azt írta rá "Magyarul jelent meg", tehát múltidőben.
2023. febr. 20. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A "The last of us - remastered" a legjobb grafikailag, így érdemes ezzel kezdened a játékot. A második rész szintén hasonló minőségű, hiszen nemrég (három évvel ezelőtt) készült csak el.


Szerintem, már PC-re is kijött a játék, de a vele kapcsolatos kritikák elég negatívak. Valahogy elkapkodták és elszúrták a grafikáját, - elég nagy kár érte! :)

2023. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!