Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben felnőtt-tini...

Sims 4-ben felnőtt-tini kapcsolat?

Figyelt kérdés

MCCC mod és a WW is megvan. Korábban betudtam állítani hogy felnőtt és tini között lehessen szexuális kapcsolat is, de most akárhogyan próbálom, nem találom.

Valaki segítene? régebbi beállítás alapján tudom csak keresni:/ És úgy nem megy.



2023. febr. 24. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kivették belőle, hiszen az USA-ban 18 év feletti a dolog, illetve itthon is gáz volt.
2023. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh:/ Köszönöm!
2023. febr. 26. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy vették ki belőle. Nekem megy, csak azért nem válaszoltam mert nem emlékszem már hogyan állítottam be. Talán rákattolsz a karakterre, és ott a wicked whims interakcios fülön lesz egy settings opció. Ha megnyitod felugrik egy ablak ahol be lehet állítani elvileg.
2023. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"So you need the inappropriate lock that is on lovers lab and there’s no a puberty and post puberty trait for sims. So you’ll need to give the post puberty trait to your teens to unlock the YA and teen relationships!"


Tényleg kivették, de be lehet állítani hogy menjen ahogy fentebb leírták

2023. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!