Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 egyetemista és egy...

Sims 2 egyetemista és egy felnőtt kapcsolatával van problémám. Tudnátok segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval:A tini simemet elküldtem az egyetemre, és ott megismerkedett egy fiúval.A neve Miki.Ő és simem összejöttek, de nem laktak együtt.Aztán kijártam az egyetemet, de Miki és a sim együtt maradtak.Mikor megkértem a kezét, igent mondott, de én előtte , már össze akartam őket költöztetni, de valamiért nem volt elérhető az opció, pedig szerelemesek voltak, és mind a 2 kapcsolat mutatójuk 100 volt stb... aztán szerettem volna, ha összeházasodnak, még bulit is rendeztem, de valamiért nem engedte a játék.Nem tudtam miért, és-e miatt a buli is pocsékul sikerült.A kérdésem az lenne, hogy akkor a felnőtt, és az egyetemista Simek nem tudnak összeházasodni?Vagy mi lehet a baj?

2014. jan. 26. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem állt. úgy szokott lenni, hogy az egyetemem megismerkednek, ott eljegyzik egymást, aztán ha kijártam az egyetemet és utána találkozok vele, rámegyek a házasságra. Ezután az egyetemista felnő és összeházasodnak. Szóval azzal, hogy összeházasodtunk felnőtt lett.
2014. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!