Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1-ből miért nincs...

Battlefield 1-ből miért nincs e-sport?

Figyelt kérdés

Nekem ez a játék tetszik. Nem értem, miért nem rendeznek belőle e-sport versenyt.


Azon belül is a conquest játékmódot támogatnám.



2023. febr. 27. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mi? ugye tudod, hogy cringe használni az e-sport kifejezést egy olyan dologra, ahol kövér pattanásos 10 évesek csak az egeret nyomkodják.
2023. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyi erovel mindenki kedvencebol lehetne esport.
2023. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es! Miért a cs:go-nál nem ez megy? :D
2023. febr. 27. 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
lefogadom csé gó-nak mondod szíesz go helyett... tipikus
2023. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy pszichológust felkereshetnél, mert nem normális, hogy valaki ennyire agresszív.
2023. febr. 27. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A BF sorozat lassú játékmenetű, hosszú játékidejű, nagy térképeken játszódó, seregekre épülő, objective-alapú játék, következésképpen eléggé nehéz közvetíteni és értékelni. Még a pontszám sem jelent semmit. Egy csomó meccsen végeztem a ponttáblázat elején úgy, hogy mások sokkal több killt szereztek, de én közben foglaltam a bázisokat, gyógyítottam, építettem, javítottam, stb. Lehet, hogy én voltam a No. 1 player azon a meccsen, de hogy nézni baromi unalmas lett volna a ténykedésem, az biztos.

Nem véletlen, hogy e-sport csak a pörgős játékokból lesz.

2023. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os ez nem igaz! Pl sakk, vagy dáma esport meccsek elég lassúak! És azt is közvetítik!
2023. febr. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták előttem is a BF nem igazán alkalmas arra. A profi játékok egyik ismérve, hogy az egyes játékosokon sok múlik, de ami a legfontosabb az az, hogy ezekben a játékokban mindig van egy vagy több olyan mechanika ami nagyon keményen tudásra épül és meg is tudja fordítani a meccseket totál vesztésből is. A nézőket ezzel lehet a legjobban lekötni. A Battlefield alapszabályai nem igazán alkalmasak erre ("végtelen" újraéledés, kezelhetetlenül nagy távolságok és túl sok karakter). Ha végig gondolod a népszerű sportjátékokat azok viszonylag kis csapatok összecsapásai olyan kis területeken amiket be lehet tanulni. Én szeretem a BFet, de bárki tud nagy killeket csinálni ha teleszemeteli a pontot robbanóanyagokkal vagy befekszik valahova ahol nem számítanak rá.
2023. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7# annyi a különbség, hogy a battlefieldben legalább 30 perc egy meccs amik a csgo pályák minimum 3x-osai és még keveset is mondtam. Taktikával squadokra épülve. Legalább 6 objective van közöttük akár 200 300 méter távolvság , 60 emberes meccsekről beszélünk ahol alapból ha pl az itt említett bf 1-et említsük gyakorlatilag teljes káosz van a játékba lehetetlen közvetíteni. Egy átlag bf 1 meccs így néz ki: mindenki megrohamozza a még semleges objectiveket sokan becampelnek oda, hogy védjék mások mennek tovább a többi objectivere mások tankokba, repülőkbe a pályától függően léghajóba (a kissebbbe), rombolóba, cirkálóba, zeppelinbe , csónakba, légvédelmi ágyúba , tüzérségi ágyúba, páncélozott vonatba, rohadt nagy tankba harcol a map kitöltő területein robbanás, lövedékek, emberek, ordítás mindenhol. Ezt a fajta káoszt se nem lehet kommentálni se nem lehet egyszerre közvetíteni

Kis ízelítő:

[link]

nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!