Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts legacy: szerintetek...

Hogwarts legacy: szerintetek lesz majd valami vízi kiegészítő?

Figyelt kérdés

Olyan fura, hogy van pár vízzel kapcsolatos küldetés, de nem lehet rendesen búvárkodni a játékban. Illetve vannak vízi legendás lények is, de nem lehet velük tényleg alámerülni.


Illetve szerintetek fog még bővülni a legendás lények választéka és az interakciók velük?

Gondolok itt arra, hogy akár sárkányokkal vagy akromantulákkal is össze lehet barátkozni és hátasként használni őket?

Kicsit sajnálom a pókokat és olyan fura, hogy míg pár fajt meg lehet menteni, addig a pókokat irtani kell. :(



2023. márc. 11. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Remélem már semmilyen DLC nem lesz. Már most is nagyon drága a játék ára...
2023. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyanannyiba kerül, mint kb. minden új játék, amit nagyobb stúdió ad ki. Nem drágább semmivel sem.


A dlc meg segít abban, hogy még évekig támogassák a játékot, hiszen pénzt hoz nekik és így tudnak új dolgokat hozzáadni.

2023. márc. 11. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Először azt nyilatkozták hogy nem lesz hozzá dlc, aztán, gondolom látva hogy mennyire sikeres a game, visszaszívták a dolgot. Szóval valószínűleg lesz hozzá plusz tartalom, de hogy mi lesz benne nem lehet tudni.
2023. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs addig baj egy dlc-vel, amíg tartalmas. A fejlesztők sem ingyért dolgoznak, ki kell fizetni őket valamiből.


Én úgy emlékszek azt mondták, hogy addig nem lesz kiegészítő, amíg ki nem jön a játék minden platformra, amit bejelentettek. :(

2023. márc. 11. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé nagy a botrány a játék körül, szóval szerintem bármi lehet
2023. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 90 órám van benne, de örömmel adnék pénzt még több tartalomra. Tőlük nem sajnálom, hihetetlenül elkapták a világ hangulatát.
2023. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 senkit nem érdekel a botrány meg körülötte a műhiszti
2023. márc. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Meglátjuk, ha tartalmas DLC-ket adnak ki mint anno a Witcher3-hoz, akkor biztos harapnak rá a népek. Az olyan f*s DLC-knél mint fizess 20 dollárt és "nézd, eshet egy másik pisztoly is, de ez kék, nem sárga!" fajtájúak eléggé gyengék.
2023. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!