Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher Wild Hunt - mit...

Witcher Wild Hunt - mit ajánlotok (a fő küldetés befejeztével), melyik kiegészítőt érdemes hamarabb megcsinálni?

Figyelt kérdés

Blood and Wine, vagy Hearts of Stone?


És melyik a hosszabb, a Toussant-os?


Nektek melyik tetszett jobban?



2023. jan. 16. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Én a Heart of Stonet ajánlom először, utána a Blood and Wine-t.


Egyrészt a Heart of Stone végén ha úgy döntesz, kaphatsz egy képességet ami a későbbiekben segítségedre lehet.


Másrészt Toussain egy külön tartomány. Elég idegenül jön ki, hogy "és akkor Geralt utazott többezer km-t az eldugott hercegségbe... aztán még hazaugrott a witcher páncélzat alaprajzáért gyorsan":D


Naigen, a Blood and Wine-ban van a nagymesteri witcher páncélzat, szóval előtte szedd össze az iskolák alacsonyabb szintű páncél tervrajzokat és akkor Toussainben megcsináltathatod a nagymesterit.


Persze, egyébként semmi sem akadályoz meg abban, hogy bármikor visszatérj pl Velenbe vagy Novigradba, de a Blood and Wine egy kompakt élmény szerintem kár belerondítani random küldetésekkel.


Nomeg... a Blood and Wine jóval magasabb szintet követel, mint a Heart of stone. Asszem jelezve is van az ajánlott szint, és nem véletlen, vannak ott randa jószágok.


És az egész játék lezáró cinematicja is Toussainben van. Persze továbbra is, kalandozhatsz utána is, csak na, az élmény:D

2023. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Heart of Stone aztán Blood and Wine

Én a minimum ajánlott szinttel mentem át egyik végigjátszásnál, csak a terület 'tutorial' mobja kb 3 ütésből megölt (meg kb minden más alap mob, hol voltak a boss szörnyek, területpucolások stb). Mondjuk 50+ osként fullos szettben az alapjáték főellensége nem volt túl nagy falat :)

2023. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

2eshez:

Ezzel szemben a Blood and Wine főbossa medium szinten úgy is tarkón vert, hogy nagymesteri páncélzatban, full olajokkal és bombákkal, olyan mutagénnel, hogy ha meghalok egyből max élettel újraéledek, azaz 2 teljes életeterőt nyomhatok ellene...

Szóval finoman szólva is izmos jószágok vannak Toussainben:D Konkrétan csak úgy tudtam legyőzni a végső bosst, hogy levettem easyre a nehézséget, pedig ezt korábban egyszer sem kellett alkalmaznom:D

2023. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én legnehezebb fokozaton játszottam végig, szóval már hozzá voltam szokva az 1-2 ütéses halál kombóhoz :D
2023. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, a beteg állatja:D
2023. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most felfedezek. már majdnem 20-as szintű vagyok és még csak eztán jön a Triss-es 10-es szintű küldetésem hogy meg kell keressem őt Novigrad-ba. Szóval ha nem kapkodva akarsz végigmenni story-n akkor nem fogsz szívni mint a torkosborz. :D
2023. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. úgy játszottam végig emlékeim szerint, hogy először próbáltam mindegyik térképen a mellékküldetéseket megcsinálni először, fő küldetésből pedig csak azokat, amelyek éppen útba estek, de adott térképen megcsináltam a fő küldetéseket mielőtt másik térképre mentem volna. Mikor Novigrad és Oxenfurt küldetéseit csináltam, akkor vágtam bele a Hearts of Stone kiegészítőbe. Mikor mindegyik térképpel végeztem, akkor befejeztem a fő küldetéssorozatot, amivel "véget ér" az alapjáték alaptörténete, majd ezután kezdtem a Blood and Wine-t, mert annak van egy kicsi "Geralt nyugdíjba vonul" érzése.

Utána még elkezdtem minden térképen megkeresni és megoldani a maradék kérdőjellel jelölt dolgokat.

2023. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A területi elhelyezkedésből adódóan természetesnek tűnt hogy a Hearts of Stone.


Én 22-es szintig játszottam a 2. nehézségi fokozaton túl könnyű volt és felvittem a 3.-ra a 4-ből (a 4. et majd a New Game+ ban akarom).

Csináltam a side questeket, de a ?-ekhez nem mentem. Tegnap vettem észre, hogy 39-es szinten 26-os armorban toltam végig a Hearts of Stone-t.

Így nekem igazából az volt a nehéz ha behúztam mondjuk 5 pókot, hogy ne üssenek meg. A bossfightoknál 1 volt nagyon nehéz. Ha most ha újra mennék akkor felkészültebb lennék, mert egyes bossok healelik magukat...


Hát srácok ahogy írtátok lehet nem lesz könnyű a Blood and Wine, de kiváncsian várom :)

ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!