Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy jó karakter lolba?

Egy jó karakter lolba?

Figyelt kérdés
Egy olyan karaktert keressek amivel viszonylag könnyű is játszani meg erős is,olyat hogy elég gyorsan lehessen vele fejlődeni.Tudom hogy kevés az ilyen karakter de én nemtudok találni ugyanis kb 1 éve játszok a lolal de még a hősok 50% nem ismerem annyi van.

2023. márc. 12. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Darius
2023. márc. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Yorick-próbáld ki conqueror-overheal-bloodline-coup de grace-turretbreaker-conditioning rúnakkal. Statokban atk speed-dmg-hp. Build: kezdesz ravenous hydra, prowlers claw, shreldya(a slowolos dárda), hullbreaker, végén black cleaver vagy bloodthrister. Viccesen nagy dmg, dmg buildhez képest egész tankos, meg az a lifesteal nagyon satisfying. Meg a prowler engage csak hogy legyen egy kis gap close. Bár annyira nem meta a champ, simán climbolsz vele.


Shen- veszettül nagy carry potentional, és ahogy javul vele a játékod, úgy javul vele top lane macród.


Sion/chogath- hp stacker tank, nagyon jó engage, nagyon jó cc, erős pajzs, egész jó dmg.


Wukong- egy egész erős bruiser.


Darius- egy heavy snowball champ, aggresszív all inekre játszik az elején illetve ranged toposok ellen chillesen várja a jg-t, hogy a snowballt elmezdhesse, de ha beindul, nincs megállás. Jó true dmg, egész tankos, kevés mobility.


Sett main vagyok, de settet nem ajánlom, mert nem annyira kezdőbarát.

2023. márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem hiszem, hogy amiket az első 2 felsorolt, azok valóban könnyűek, esetleg csak top mainek. De a helyzet az, hogy én egy szóval nem látom a kérdésben, hogy ő topos karaktert keres, a másik meg hogy egy db ranged champet se írtatok.


A "könnyű de erős" az ott kezdődik hogy Lux, most buffolták sz.rrá annyira, hogy egy utolsó vak idióta is elboldogul vele.


Annie - szintén az mint a Lux


Caitlyn - már nem is tudom mióta (jó rég) priority ban/pick, 650 attack range és 2 itemnél már nagyon erős


Ezreal - csak vegyél egy teart kezdésnek és nyomogasd a Q-t


Vex - ez a karakter elég OP mióta kiadták és 1x1 konkrétan megérteni, hogy működik. Bemész egy random meccsbe és 10 perc után már tudod mit csinál.


Support: Janna, Karma, Lulu, Yuumi, Sona, Soraka, Seraphine (mind egy kaptafa "afk gamer girl én majd shield/heal-elek játékstílús" - ha játszol supportot is).

Lux(megint) és Morgana mint CC/dmg support.



Szerintem topon és jungleben nem könnyű és nem is fogsz fejlődni, mert top coinflip és jg pedig a legnehezebb role, de legyen, keresek oda is karaktert és közelharcit. Ezekkel pl nehéz megdögleni:

Top: Sion, Morde, Maokai(lehet jg is), Chogath (igen ebben az 1ben egyetértek, teamfightban szuper haditank)

Jg: Udyr, Sejuani


Egyéb -

Jarvan - Találd be az E-Qt és ultizz annyi a karaktered

Illaoi - találd be az E-t és ha rádmennek ultizz (de tényleg találd be az E-t, ha nem, akkor inkább fuss el), annyi a karakter (meg amúgy könnyű vele farmolni)



Na itt kezdődik a könnyű és erős, amit írtatok, az nem jó. Darius nem könnyű, fel kell stackelni a passzív oda, hogy érj valamit egy fightban, ezt úgy, hogy melee vagy és nincs gap closered. Akinek van 50 IQ-ja, ezt nem fogja hagyni neked, ok? Ironban még lehet erős, igen. Na szép napot.

2023. márc. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
fejlődeni? :))
2023. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,én a 3 assal értek egyett ugyanis 2-es ből egy mondatot se értettem.Én a fejlődést úgy értettem hogy egy könnyű karaktert akivel még én is tudok játszani és nem halok meg egy meccsben 10szer hanem sokat sebzek és nagyából könnyű vele nyerni.


Én alapból Dariusra vagy Renektonra gondoltam mert még régebben mielőt abba hagytam volna a játékot ezekkel elég profi voltam.De ha van valami más ötletetek még az megköszönöm.


És valaki megtudna mondani mik azok a rúnak amit a 2. írt meg a built meg ezek,minden amit írt.(Boccs hülye vagyok ehez)

2023. márc. 12. 09:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj igen meg elfelejtettem ezüst rankban vagyok,ugyanis igen 1 fél évet kb játszottam de most nemrég újra kezdtem szóval ja.
2023. márc. 12. 09:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Vannak alaprúnák már minden hősre, meg fogod lent találni amikor pickelsz valamit, lent bal oldalon.


De akkor mégis csak top kell, máskor írd ki a kérdésbe, hogy jó karakter lol-ban TOPra.

Szerintem a Dariust jobb elfelejteni, ha kijutsz bronz/silverből minden IS körbehúgyozza, de te tudod. Renekton pedig nem egy jó carry, tanknak nem jó, bruisernek fos, oneshot builddel pedig vagy te ölsz meg valakit 2 mp alatt, vagy téged ölnek meg, ha missplayelsz!!

Még a tank Garen is jobb ezeknél, pedig az egy unskilled vacak, de jobb... Topra vagy tankokat vigyél, vagy olyat, ami elbír a tankokkal (Fiora, Irelia ugrik be, de őket nem mondanám a legkönnyebbnek, főleg Ireliát nem, ő egyenesen nehéz). Mert ez a meta kb. Ha pickelsz egy Quinn topot pl, vagy Pantheont az trollkodás, mert egyik sem tank és tankok ellen se jó.


Morde szerintem jó tankokba, Illaoi is. Nem véletlenül írtam ezeket. Mordenak a demonic embrace item kell, Illaoinak black cleaver a muszáj (szépen kikeresed a magyar nevét, mert nem tudom, nem magyar a kliensem).

Vayne jó lehet, HA veszel neki is 1-2 tankos itemet, mert ADC és papír. Ornn már nem tudom mennyire meta, de neki is van % életerős képessége, és a Maokainak is, ezért jók, Chogath, Sion, Mundo ezeket könnyű játszani, és nehéz megölni őket. Fiora nem vészesen nehéz, de scalelned kell, farmolnod, és a játék elején papír vagy, de tankok ellen egyik legjobb. Vihetsz Warwick topot is, vannak akik játsszák azt is, na az végképp nem igényel se nagy tudást, se mechanikát, autoattackolsz csak kb, de vegyél neki letaszított király kardját (igen, ennek tudom a magyar nevét, keresd ki szépen ha Warwickozol).

2023. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt már értattem és igen mordera én is gondoltam,Akkor nekem vagy warwick,illaoi,morde, és rájöttem hogy tudom mik azok a rúnák csak nem tudtam hogy rúnák a nevük.És még egy hülye kérdés pontosan mit jelent az hogy TOP ra?
2023. márc. 12. 10:15
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

top - felső ösvény

mid - középső

jg, jungle, jng, stb - dzsungeles

adc, adcarry, bot, bottom - alsó ösvényen lövész

supp, support - támogató (szintén alsó ösvényen és támogat - a csapatot is támogatja és wardol ŐRSZEMeket tesz)

2023. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7# még goldban se tudják hogyan kell dariust megfingatni. Meg a kérdező pont azon a szinten van, hogy dariust játszon.

Meg csak ne fiorazgass mert egyik legnehezebb topos riven mellett.

Illaoi nem rossz, viszont 10 meccs után még mindig nem vágom, miből van dmg-e, pedig rá kéne érezni, viszont dariusnál is kiteolhatóbb.

Morde annál jobb ötlet. Ritkán változtatnak rajta, de mindig van helye a jó toposok közt.

Most topon a legerősebbek azok épp az a bruiserek(jax, camille, fiora, wukong) és ezek közül csak wukong kezdőbarát. Ui.:wukongnak van az egyik legjobb 5v5 harca a toposok közül

2023. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!