Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik szimulátort válasszam?

Bigjoe2728 kérdése:

Melyik szimulátort válasszam?

Figyelt kérdés
Assetto Corsa, Rfactor 2, Automobilista 1-2, vagy Project cars 2?

2023. márc. 14. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek közül az Assetto Corsa a legjobb.
2023. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek Assetto Corsa, mivel rengeteg bajnokság van vele még mindig, kedved szerint moddolható is, így egy magad is jól el tudsz lenni vele, és még stabil is, ha ezt választod az Ultimate Editiont vedd meg, akár külsős helyről, akár steamről (egy jól elkapott leárazás után) veszed, mert abban benne van minden DLC. rF2-nek sajnos vannak stabilitási problémái és kezdő szinten lehet kevesebben is játsszák, Project Cars 2 és Automobilista 2-őt ne, az teljesen más jellegű és más célzatú program...viszont az Automobilista 1 szintén jó, szintén lehet vele egy magad szórakozni, modolni stb., de talán már annak kisebb a tábora.

Összességében AC-re jönnek a legjobb modok és a legtöbb content, ami miatt mindig lehet körforgót csinálni, néha újakat vadászni, így nem feltétlen megunható, ezt ajánlanám!

2023. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És pl fizika, melyiknek jobb? Rfactor 2 mondják hogy jó. Nekem az lenne a lényeg melyiknek jobb a fizikája.
2023. márc. 14. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:

3

Assetto corsa

2023. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Összességében az rFactor 2 gumifizikában fejlettebb, de némely dolgokat máshogy kezel, akár fejletlenebbül is, mint az AC, de egyáltalán nem éri meg használni, mert ha autózni akarsz akkor AC fizika+körítés a legjobb, bármilyen járművel is közlekedj nagyon jó fizikát lehet csinálni benne, jól csúszkál, elveszti a tapadást stb., szóval nem kerülsz hátrányba az rFactor 2-vel kapcsolatban, egyébként is pont a gumi az, amit soha se lehet élethűre csinálni, mert nincs gép, ami valósághűen számítsa ki a dolgokat valós időben a gumi minden pontján, így aztán ami kell, az a szimuláció viszont mindenestől megfelelő+ hibrid rendszer támogatás is van, turbó külön van szimulálva stb..szóval összképben AC!

2023. márc. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az rFactor 2 a maga idejében (2012!) nagyon jó volt, de ma már szinte mindenben túllépett rajta az Assetto Corsa.
2023. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Yokoo válasza:
100%
Én is az Assetto Corsat mondanám. Nagy tábora van, és rengeteg mod létezik hozzá. Fizikája is az egyik legjobb. Mondhatnám, hogy megunhatatlan, mert a modokkal mindig változatossá tudod tenni.
2023. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És az Automobilista? Annak a fizikája? Vagy az nem is szimulátor
2023. márc. 15. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

Az rFactor 1-re épül, egy modder csapat fejlesztette tovább, nem rossz, vannak hozzá DLC kontentek, de az AC-től nem jobb, a 2. része viszont nem említendő egy lapon ezzel semmilyen formában sem, teljesen más célzattal készült.

2023. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából assetto Corsa, jó mert lehet modolni. Rfactor 2 tetszik a grafikája, Automobilista 2 nek is, ill a boxutca tetszik benne hogy kint állnak amikor épp bemegyek . És csak azért kérdeztem hogy melyik a jobb, vagyis a fizikája, melyik áll közelebb a valósághoz.
2023. márc. 16. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!