Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen laptopot ajánlotok GTA...

Milyen laptopot ajánlotok GTA 5-höz?

Figyelt kérdés

150.000-200.000 körüli összegre gondolok, lehetőleg a 200.000 ezret nagyon ne ugorja meg.

Ilyen árban tudtok nekem valami jó laptopot ajánlani? Csak az a fontos, hogy a GTA 5 zökkenőmentesen fusson.

Mielőtt bárki belémkötne tudom, hogy feltüntetik a játék rendszerigényét, csak sajnos én nem értek hozzá.



2023. márc. 16. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
semmilyet, laptop nem való játékra
2023. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz egy használt konzollal is, mint egy laptoppal, ha persze csak játékra kell.
2023. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy jó minőségű asztali gépre nem telik. Amúgy eddig is laptopon játszottam, csak sajnos az tönkrement. Egyébként 10 éves használt gép volt. De most, hogy már az sincs, mindenképp szeretnék egy erősebbet és attól mert laptop, még lehet rajta játszani. Nyilván persze, gyengébb mint egy asztali gép, de azokhoz a játékokhoz, amik nekem vannak egy erősebb laptop is jó lenne.
2023. márc. 16. 17:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Van konzolom, de Steames játékokat és GTA 5-öt is szeretnék játszani.
2023. márc. 16. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
GTA 5-öt miért nem játszol konzolon a steam-es játékok közül meg milyennekkel játszanal?
2023. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy nekem Nintendo Switch Oled-m van. Azért nem játszok konzolon, mert nincs se Xbox-m se Playstation-m, és, csak a GTA 5 miatt nem fogok venni egy konzolt. Egyébként is sokkal jobban szeretek laptopon játszani mint konzolon. De persze nem csak játszani szoktam, hanem filmet és sorozatokat is nézni. Steamen leginkább Sims 4, Left 4 Dead 2, Raft, Surgeon simulator, Bloody trapland, Flashing light simulator, The forest, Lens's island. Játszanék persze más játékokkal is csak mivel eléggé gyenge volt a gépem, semmi értelme nem volt nagyobb teljesítményű játékot venni.
2023. márc. 16. 18:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy negyedmilliós laptopom, a Fortine low grafikán megy, a gép pedig nagyon küszködik. Tehát én a helyedben magasabb kategóriában nézelődnék
2023. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2023. márc. 16. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nagyon sok játékhoz nem kell félmilliós gép ahhoz, hogy fusson. Persze, azt el kell dönteni, hogy 4K ultra felbontásban akar-e az ember játszani, vagy megelégszik alacsony grafikai beállításokkal is. Pont a GTA 5 ráadásul egy nagyon régi játék, a minimum követelményei:

CPU: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz

CPU SPEED: Info

RAM: 4 GB

VIDEO CARD: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)

DEDICATED VIDEO RAM: 1 GB

Azért ez kb. bármilyen laptop meg tudja ugrani az említett rászánt összegben is akár. Az ajánlott követelmények is csak 8GB RAM-ot említenek, de neten meg lehet nézni a részletes követelményeket. Nekem egy "gagyi gamer" 230 000 Ft-os laptopom van (ASUS TUF fx505DY, 2020-ban vettem), és a Hogwarts Legacyt is tudom futtatni - természetesen low beállításokkal - de fut, a Horizon Zero Dawn meg még ultra grafikai beállításokkal is futott, csak ott már kicsit akadozott, de alacsonyabb beállításon semmi gond nem volt. A Fortnitenak magasabbak a követelményei a GTA5 játékhoz képest, későbbi játék is, szerintem nem érdemes összehasonlításként alapul venni.

Én azért azt javasolnám, hogy valamilyen számtech üzletben kérj segítséget a választáshoz, ha nem értesz hozzá, vagy webshop esetében ügyfélszolgálatot vegyél igénybe, de ha már veszel laptopot, akkor szerintem egy 250 000 Ft-ot fektess bele mindenképp, mert lehet 1 év múlva más játék fog érdekelni, laptopot meg azért nem konkrétan csak 1 játék kedvéért vesz az ember.

2023. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ez a megjelenési gépigénye volt GTA 5-nek. De azóta is folyamatosan jönnek update-k(legalábbis multihoz). Szóval az a gépigény már rég elavult, főképp ha a multi a cél.
2023. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!