Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor fordulhat elő az Xbox...

Mikor fordulhat elő az Xbox 360.-on a piros gyűrű ? (Red Ring)

Figyelt kérdés

Nem olyan gyakori mint a Fat ps3.-on a sárga LED?

Vagy is tulajdonképpen ez csak az S osztályig vonatkozik igaz? Mert az E már nem érintő képernyő ott kevésbé valószínű mert frissebb legújabb?! Illetve az RGH nem roncsolja a gépet?



#PS3 #Xbox 360 #LED #RGH #Piros gyűrű
2023. márc. 19. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
RGH nem a gépet roncsolja, hanem a szoftvert! Többször elmondtuk már, hogy káros, illetve ugrik a gari!
2023. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld csak az RGH-t aztán ha elcseszed, akkor flash-eled a meghajtót! Akkor nézhetsz! Amúgy illegális a dolog!
2023. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az RROD egy olyan dolog, ami szinte 100% hogy be fog következni, csak idők kérdése, mármint az érintett konzoloknál. A videokártya hibája, a sok felmelegedés meg lehűlés miatt egy idő után elpattan. Ez benne volt a nemrég megjelent Xbox dokumentumfilmben.


És haver te valami nagyon tudatlan kölyök lehetsz, mert jézus isten mi köze van az érintős bekapcsológombhoz az egésznek? :DDDD Csak mert ott világít a piros, szerinted az is romlik el vagy mi? Már a későbbi sima modelleknél is meg lett oldva a gond, szóval a slim és E modellek már nem érintettek amúgy se.


És hogy jön ide most az rgh úgy mégis? De amúgy miért roncsolná lol?! Ez csak egy reset-glitch-hack, semmiben nem tesz kárt...


#2 ha nem tudsz értelmeset írni minek böfögsz ide valami ordas nagy böszmeséget? Nincs jobb dolgot, mondjuk a galambokkal üvöltözni vagy ilyesmi? Ez a te színvonalad....

2023. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az RGH.-hoz nem értek Facebook.-on árulnak mokolt gépeket, de végül vettem egy Slim.-et, úgy voltam vele hogy hogy az érintőgomboson mutatkozik meg a hiba hogy ott szemmel láthatóan jó nagy kör alakú, de akkor ezek szerintem nem mert az E.-n amúgy se tudtam volna elképzelni hogy a zöldfény helyett pirosat világítani bár megfordult a fejemben! Ne lekezelően beszélj ha nem tudsz normálisan beszélni te ne böfögjél ide semmit se! Mivel nem szereztem tudomást róla megkérdezem végülis ez egy kérdezz felelek oldal nem kötelező ide írnod öcskös!
2023. márc. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!