Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amúgy a gta onlineban mit...

Amúgy a gta onlineban mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
3x végigjátszottam a story modeot de az onlinehoz hozzá se szagoltam (mert nincs kivel) de azt lehet egyedül is játszani? mit kell benne csinálni?

2023. márc. 20. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Qrvazni
2023. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a story modeban mindig fejbelőttem a kurwákat
2023. márc. 20. 01:41
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 900 órám van onlineban, szóval nagyjából képben vagyok. Alapjában véve a nulláról kezded és ha lesz pénzed, akkor vehetsz házakat, garázsokat, üzleteket, csinálhatsz hamisított pénzt, meg kábítószert, lehet nightclub-od, meg saját katonai bázisod stb... Az üzletekhez az alapanyagot neked kell beszerezni, ha mások is vannak a lobbyban azok megölhetnek közben, de csinálhatod együtt haverokkal is. De simán csak foglalkozhatsz azzal, hogy másokat ölögetsz (ezt hívják griefernek, vagy tryhard-nak és nem nagyon szeretik őket). Vagy csak simán vehetsz gyors autókat, tuningolhatod és indulhatsz versenyeken, vagy van kb 2-300 küldetés, játék, amit megcsinálhatsz, ha akarsz egész nap a kaszinóban játszhatsz, vagy taxizhatsz, de lehetsz autócsempész is, aki luxusautókat ad el npc-nek. Vagy összefogva 3 másik emberrel rabolhatsz kaszinót, szöktethetsz börtönből mafiavezért, lophatsz államtitkokat stb.. lényegében azt csinálsz,amit akarsz, pénzt csinálni is könnyű benne kisebb melókkal npc-nek, vagy akár beléphetsz egy másik játékos bandájába és segíthetsz neki is. Szóval a lehetőségek száma végtelen, bár nagyon sok a toxikus - főleg ruszki - a lobbikban, ha sok ruszkit látsz, inkább válts lobby-t.
2023. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
1-es vagyok, persze, hogy lehet egyedül, én az első 60 millió Gtadolláromat egyedül szereztem, egyedül vittem a busineseimet, meg persze csináltam randomokkal nagy rablásokat. Hamar bele lehet rázódni, én kb semmit sem tudtam arról, hogy hogyan megy és mondom, mára 900+ órát tettem bele.
2023. márc. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mára már ilyen Second Life lett a GTA online ... még az elején fun volt, akkor még kb megtudtál venni minden jó dolgot, és nem kellett sokat grindolni hozzá, valós pénzt se kellett nagyon költeni.


Mostanra meg egy rakás sz@r lett, minden valamivel jobb jármű ott kezdődik hogy 1 millió rp, a legtöbbet adó küldetés is csak 20.000-ret ad ha jól tudom, a Heist meg olyan sok idő meg macera hogy az sem éri meg a szenvedést... qrva nagy az infláció az egész játékban, ha veszel shark cardokat kb semmit nem tudsz csinálni benne, mármint tudsz ZS kategóriájú küldetéseket csinálni, meg versenyezni, de kb ennyi :D

2023. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyis ha NEM veszel shark cardokat, akkor nem tudsz nagyon sok mindent kezdeni
2023. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös hülyeséget írsz, már bocsánat! 3-as vagyok. Egy Cayo heistet 1 óra alatt kipörgetsz minimum 800K-ra, de akár 1 millió is összejöhet! Négy - öt óra játékkal minimum 4 milliót összehozol. Egyedül is csinálhatod. De jól fizetnek a phone hit-ek is, 2-4 perc alatt 85K. És nem autókat kell vásárolni - tudom, van egy ilyen réteg, de egy Grand Theft Auto (Autólopás) nevű játékban autót vásárolni ... ok. 10-15 óra játékkal simán összejöhet 10 millió, szóval egyáltalán nem kell shark card! Aztán ha jól állítod be akkor offline businessek is hoznak szépen, pl Night Club egy-egy eladásra 2-300K (10-15 perc), tehát nekem ne mondd, hogy nem lehet mit csinálni. Főleg egy új játékosnak, mire végigjátszik minden fő storyelemet az online-on minimum 30 milliója lesz! Nekem úgy van most 79 millióm, hogy gyakorlatilag mindenem megvan (autókat nem vásárlok, mert minek), de harci járművek, helik, repülők, hajó stb.. mind) illetve minden business felfejlesztve maxra.
2023. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és egy büdös valós fillért nem költöttem a játékra, sőt az is ingyen volt, mert az EPIC ingyen adta.
2023. márc. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak extra küldik, néha talàlkozhatsz régi karakterekkel..Csinálhatsz vàllalkozást, vannak versenyek stb..nemrossz csak azt untam meg hogy vannak a hekkerek akik a levegőből 100 000 mérföldről kiszùrnak és mindig lerakétàznak. Talán a fegyveentes szerók amik jók.
2023. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 ha nincsenek haverjaid akkor idegenekkel a heistolás a világ legszenvedősebb dolga... kezdjük ott hogy ha 2 halál és vége a heistnak, kezdheted előröl, akkor mire joinolnak emberek vagy te talán szerencsésen egy full szeróba joinolsz, nem is biztos hogy azt a részt csináljátok ami neked kell, kilépnek játék közben, kirúgnak stb... szenvedés. Az event-es küldetések meg azért xarok, mert a lobby többi játékosai is megkapja, és akkor megint csak szenvedés a küldetés, megy a versengés, mert más előbb lopja el ami a feladat, vagy megölnek a többiek ehh....
2023. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!