Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem értek egy játékot sem?

Miért nem értek egy játékot sem?

Figyelt kérdés
Szóval olyan mintha az összeshez túl buta lennék, lolban állok az ösvény közepén és nem tudom mit kell csinálni. Wowban még csak-csak sikerül fél óra bolyongás után odatalálni a questhez, de utána folyton meghalok. Genshinben barangolok a mezőn, békésen szedem a gombákat aztán meghalok. Miért??!?!?

2023. márc. 27. 15:13
 1/8 NTBS ***** válasza:
44%
Keress más fajta játékokat.
2023. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy gyakorlott játékos. Nincs ezzel gond, majd belejösz. Csak ne add fel.
2023. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy a mai játékok olyan szájbarágósak, hogy egy óvodás is eljátszik velük, nincs bennük semmi kihívás, stb... :(

A LoL a közhiedelemmel ("azza' csak a dedósok jáccanak") ellentétben az egyik legkomplexebb multiplayer játék, a legtöbb játékos szerint kb. 500 órát bele kell pakolni ahhoz, hogy az ember értse az ALAPOKAT.

A WoW-nál sok oka lehet a halálnak, pl. nálad sokkal magasabb szintű területre tévedtél, túl sok ellenfelet aggróztál magadra, stb.

Milyen az angol nyelvtudásod? Mert sok játékban pont azért akadnak el a magyar játékosok, mert nem értik, hogy mit is kell csinálni, noha a játék világosan leírta.

2023. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
C1
2023. márc. 27. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ehhez kell egy alap érzék vagy valaki aki megtanítja neked a dolgokat, de pl lol példájával ha el is magyarázza valaki hogy így farmolsz... ez a freeze... roam stb ha nem tudod mikor mit kéne csinálnod akkor pont az lesz hogy állsz a lane közepén és annyi

Wownál és genshinnél is amit eltudok képzelni hogy annyira nem figyeled a környezeted pl megtámadsz egy szörnyet de úgy pozícionálsz hogy behúzol még kettőt, genshinben is lehet közben behúzod őket és inkább menekülni próbálsz vagy csak folytatod a gombaszedést miközben ütnek lőnek

Amúgy ez nekem érdekes mert barátaim közül egy páran hasonlóak és mindig én segítek nekik mit hogy kell de most elkezdtem egy új játékot és mondani akarják mi mit csinál de én elolvastam hogy működik x cucc így már tudom

2023. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
74%
Azt hiszem tudok segíteni egy nagyon aranyos darabbal, a kislányaim évek óta játsszák, pihentető és mégis játékosan lehet vele tanulni, megunni szinte képtelenség mivel hetente frissül és újabbnál újabb izgalmas kalandok kerülnek a játékba, a barátságos környezet segít megtalálni a hozzád hasonló lovaglópartnert (versenyzőtársat) igen ugyanis ez a világ a lovakról szól Star Stable Online nem tudom hallottál-e róla melegen ajánlom szeretettel: SanyiG
2023. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Genshinben hogy halsz meg? hirtelen meghalsz? amúgy van egy csomó olyan játék, amiben nincs harc és meghalni sem lehet. próbáld ki ezeket is
2023. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szóval olyan mintha az összeshez túl buta lennék" ez annyira aranyos :)
2023. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!