Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki emlékszik még a rWorld...

Valaki emlékszik még a rWorld (Revolution Wow) World of Warcraft szerverre?

Figyelt kérdés

Kb. 2007 körül jött ki a TBC-érában. A neten semmit nem találni róla, egy-két YouTube videó van fent.


Van itt olyan, aki játszott ott?


2023. márc. 28. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Emlékszem. Bár akkoriban a Tauri-n nyomta, de így említés szinten tudtam róla hogy létezett.
2023. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én játszottam rajta ha jól rémlik.
2023. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott kezdtem a wowot. Asszem utána wotlk alatt is ment még, rémlik, hogy egy bugos sholazar basin quest-tel segített egy GM.
2023. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is játszottam ott. Horda oldalon! Az volt a csúcs! Ezt az időszakot a későbbi eredeti sosem tudta visszahozni. Még volt közösség. Nem egy eszetlen rohanás volt a játék, abban a mentalitásban, hogy a pénzedért minél többet. Akkor és annyit játszottál amennyire időd volt. Egyébként egy nagyon jó szerver volt. Jobb mint a tauri.
jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, persze, én is ott játszottam, először TERROR-os voltam, aztán Csürhés :) régi szép emlékek jönnek onnan.
márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, 5-ös vagyok, nem tudom te mikor játszottál a félreértések elkerülése végett ezek akkor Hordás klánok voltak. Sajnos azt az időszakot már nem tudja visszahozni semmi.
márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!