Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bel Veth a lolban jó karakter?

Bel Veth a lolban jó karakter?

Figyelt kérdés
Akarnék egy új karaktert venni és rejte megakadt a szemem elégge tetszik csak attól félek nem fogok tudni vele játszani meg nem jó karakter.Mitgondoltok róla megéri a 6300 kékeszemciét vagy nem,és nehéz vele játszani?

2023. márc. 31. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Csak junglebe tudod vinni, sehová máshová nem jó, mert campektől függ a passzívod. Jg alapból nehéz role.

Belveth pedig egyáltalán nem kezdőbarát, főleg mert scalelős hősről van szó, farmolnod kell vele rendesen, és amint tudod elvinni a heraldot, mert attól függ a hosszabb ulti. De a farm az nagyon fontos, mert a passzívod része is, és minél rosszabb a cleared (minél több időt használsz fel a jg campek farmolására), annál kevesebb atk speed-ed (=dmg-ed) lesz összességében.

A gankjeid attól függnek, hogy eltalálod a felütést vagy nem.

Egy papír vagy, botrk nélkül nem érsz semmit, tank itemek is kellenek, hogy ne legyél leoneshotolva, vagy pedig tökéletesen kell megjátszani (dodgeolgatni a Q-ddal), hanem elég hamar meghalsz.

És ha lemaradtál, 0/5-ben vagy vele, akkor kegyetlenül useless vagy, kb mint egy minion és nem is igazán fogsz már felzárkózni abban a gameben.

Szerintem próbáld ki, amikor ingyenes vagy vegyél egyszerűbb karaktert (Warwick, Diana, Jarvan, Wukong, Udyr stb stb).

2023. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Auóta már megvettem,és nekem mondjuk igen tetszik jó vele játszani nehéz meg nagyon könyen kinyirhatő de tetszik
2023. márc. 31. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!