Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft többjátékos mód,...

Minecraft többjátékos mód, Xbox One?

Figyelt kérdés

Akartam játszani a barátaimmal, de még mielőtt eljutottunk volna a szerverig észrevettem, hogy folyton azt írja ki, hogy a Microsoft fiók beállításaim miatt nem játszhatok multiplayer-ben. Többször megnéztem, minden jól van beállítva, mégis ezt írja ki, viszont ha csinálok egy világot, akkor meg azzal kezd, hogy a barátaim rámcsatlakozhatnak, vagy valami ilyesmi. Ha pedig a "Csatlakozás egy Realm-hez"-re megyek, akkor nem enged csinálni semmit a Microsoft fiók beállításai miatt (amik ugye teljesen jók).


Most akkor működhet vagy nem? A húgom szokott játszani a barátaival 2 kontrolleren, az osztott képernyős dolog működik.



2023. ápr. 6. 00:03
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha elkezded a vilagot akkor (nem tudom hogy meg kell e osztani) ha benne vagy és a masik ra megy a multiplayerre akkor latja a vilagot ha UGYANAZON A WIFIN vagytok ez fontos! En evekig igy jatszottam tesommal
2023. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a barátaimmal akarok, nem ugyanazon a wifin vagyunk :(
2023. ápr. 6. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van több opció is. Vagy csináltok egy szervert egy ingyenes oldalon, pl aternos, de az elég lassú néha. Vagy normális szervert, de az fizetős. Vagy pedig csináljátok azt amit az 1es mondott, csak letöltitek a hamachit, és beüzemelitek. Akkor nem kell egy wifin lenni.
2023. ápr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát hívd át a barátaidat játszani! LAN partyról még nem hallottatok?
2023. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
#2 ha a legegyszerűbb módon akarod, akkor kozos wifi kell.en mindig igy csinaltam mashogy nem tudom sajna:(
2023. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 a barátaimnak elvileg van szervere, csak azt írja a minecraft, hogy a microsoft beállításaim miatt nem tudok rácsatlakozni, pedig minden engedélyezve van. Ez a probléma. Mondjuk még meg se próbáltam emiatt, lehet, hogy amúgy működik, majd megírom.


#4 kb 1-1,5 óra lenne nekik az út, nem akarom egy játék miatt iderángatni őket :D

2023. ápr. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!