Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft többjátékos mód?

Minecraft többjátékos mód?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátommal együtt játszani,de sehogyse tudom megcsinálni.Youtuben is néztem vidiket meg rengeteg fórumon,de egyik se segített igazán...

Leszedtem valami Hamachi programot is mert azzal elvileg sikerül,de nem lett jobb.


Ezt írja ki 'java.net.ConnectExpection:Connection timed out: no further information: '


Valaki lépésekben esetleg leírhatná privátban:)



2016. júl. 2. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem értek a LAN-hoz meg a Hamachi-hoz, csak szervereken szoktam multizni, ill. van szerverem is. Ez a hibaüzenet annyit jelent, hogy nincs kommunikáció a szerverbázissal. Nem tudom, hogy ki üzemelteti a szervert, de ott keressétek a problémát.
2016. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ezt olyankor írja ki, amikor crackelt klienssel (teamextreme) akarok egy prémium szerverhez kapcsolódni. Ugyanazt a klienst használjátok? Ha igen, akkor nem tudom sajnos. :(
2016. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 trichard2001 ***** válasza:
2016. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egymás mellett ültök, vagy legalábbis egy internetre vagytok csatlakozva, akkor tudtok lanozni. ez nagyon egyszerűen megoldható. 1. Egyjátékosban létrehozol egy világot. 2. Megnyomod az Esc-t (menü) 3. ott van, hogy "Open to LAN", erre rányomsz, tovább játszol 4. Akikkel játszani szeretnél, ők, menjenek rá a "multiplayer"-re és ott lesz a szerver. arra rányomnak, ott is vannak. (ha esetleg nem tudnak belépni, ajánlom, hogy aki megnyitotta a szervert, kapcsolja ki addig a tűzfalat)
2016. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!