Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Definitive Editiont...

A GTA Definitive Editiont miért húzták le annyira?

Figyelt kérdés
Szerintetek is annyira rosszul sikerült?

2023. ápr. 10. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg néhány kritikát Youtube-on, botrányosak lettek. Kiadták bugokkal tele, amiket azóta sem javítottak és nem is fognak. A kinézetük ocsmány, az eredeti grafikához képest steril és visszalépésnek tűnik, mintha valami mobilos port lenne.

Ha modernizálni akarták volna, akkor ki kellett volna adnia a Rockstarnak HD textúrákkal ugyanazt, és beszarnál olyan jó lenne, mint amikor feltuningolod mindenféle moddal, miközben az alap játékhoz nem nyúlnak mert az jól meg lett csinálva. Ehelyett kiadták egy fejlesztőcsapatnak a remake megbízást, akik újból megkreálták az eredeti játékok gyengébb másolatát.

2023. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyet értek 1-essel. Most hogy már nem megvehető az eredeti játék(SA és VC) Steam-en csak ez a ....... szemétre való Degraded Edition bullsh#t így inkább le torrent-elem az eredeti verziót mintsem ezért pénzt adjak.
2023. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Én így is végigtoltam őket, bár tényleg elég vacak sok tekintetben a dolog.

A bugok egy jó részét javították, de az még mindig vicc kategória, hogy igazából az FPS az 40 és 144 között szór mindhárom játékban, holott azért nem néznek ki annyira durván, hogy ez érthető elgyen.

2023. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Neten komolyabb rajongói modok vannak 😁
2023. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem lett valami jó a végtermék, ami a kisebbik baj lenne szerintem. Akinek nem tetszik max nem veszi meg és maradna a régieknél. Ami viszont kifejezetten gusztustalan és aljas húzás volt, hogy ezzel egy időben a régi eredeti verziókat szándékosan kivették mindenhonnan ahol eddig kapható volt! Szándékosan hogy azokat már senki ne vehesse meg, hanem kényszerből ezeket a gagyi átdolgozásokat tudja csak vásárolni aki régi 3d gta élményre vágyik. Na sokan szerintem ezért még külön lehúzták az amúgy se túl fényesre sikerült definitive edition darabokat. Amúgy szerintem is sokkal jobbak a régiek, sokkal inkább egybevannak kinézetileg, a licenselt zenék is mind benne vannak még, illetve a modokból is rengeteg van, mindenki kedvére alakíthatja.

A Rockstar alapból korrekt cég és jóféle termékeket is csinált, ők eddig kevésbé k*rvultak el ami a jelenkorban szerintem igen nagy szó. De ezzel a húzásukkal egy elég rossz és ingoványos talajra léptek ők is...

2023. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az eredeti trilógia:

[link]


A külső áruházakból vették le, de a Social Club-on fent van.

2023. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
#6 Valóban az. Viszont most +1 fiókot nem fogok ez miatt csinálni, illetve meg még +1 klienst nem fogok letölteni mikor a játékaim 99%-a Steam-en van(maradék meg GOG). Majd ha visszarakják Steam-re megveszem. Addig meg jó a tört játék is. Úgy sincs benne multi ami miatt "kötelező" lenne az eredeti verzió.
2023. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Pontosan. Úgy kellett volna hogy EREDETI is megmarad meg ez is felrakják lés ki-ki döntse el melyiket szeretné. DE nem...
2023. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!