Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online hacker "támadás"?

GTA Online hacker "támadás"?

Figyelt kérdés

Mi a teendő olyankor ha játék közben egyszerűen csak elkezdenek tőlem pénzt elvenni majd aztán egy teljesen másik összeget vissza tölteni? A játékbeli chat az konkrétan mást sem mutatott csak hogy levonódott x összeg majd aztán feltöltődött y összeg.

Új játékos vagyok még, a modderek létezéséről azonban már tudok. Jobb lehetőség híján mivel nem vagyok még jártas az ehhez hasonlatos helyzetekben a lehető leggyorsabb módon elhagytam a session-t és a játékból is kiléptem ezzel egyidőben. Lehet hogy rosszul cselekedtem, nem tudom.

A kérdésem az lenne hogy ilyen helyzetben mit lehetne érdemes a leginkább kezdeni? Nem igazán szeretnék más miatt bajba kerülni a jelentéshez azonban szükséges volna az adott moddder játékosneve amit viszont nem láttam.



2023. ápr. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon nem lehet mit tenni az efféle csalások ellen. Sok játékos könyörög már, hogy már a Rockstarnak mert nem tudnak normálisan játszani sok modder miatt. A moddderek megjelenése óta könyörögnek egy egyáltalán működő anti - cheat miatt. A legjobb az ha azonnal kilépsz abból a session-ből. Inkább játsz szóló, invite only, vagy closed friends, session-ben. Ha esetleg még ott is ez menne akkor nincs más, jobban teszed ha kilépsz, vagy visszamész storyba. Amíg a Rockstar nem oldja meg LEGALÁBB ezt az egy dolgot addig maradok konzolon. Ott nincsenek modderek. (Ki tudja meddig.) Sajnos csak ezeket tudom neked tanácsolni.
2023. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A konzolos verzió előnyeiről hallottam már én is, bár manapság ugyebár sajnos sosem lehet azt teljesen már biztosra mondani hogy ott sohasem jöhet majd elő ugyanez a probléma. A technika fejlődésével egészen biztosan fognak arra módot találni az ilyen emberek hogy kárt okozhassanak más játákosoknak. EZ igencsak sajnálatos jobban belegondolva. Egy ilyen jelentőségű rés a pajzson a játék konkrét halálát is okozhatja idővel.
2023. ápr. 12. 22:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez* bocsi, capslock
2023. ápr. 12. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezért nem fogom megvenni. Mivel én csak PC-n tudnék játszani ezért nagy eséllyel én is belefutnék ilyen gyökerekbe. Még a végén engem bannolnának ezen csicskák miatt. Szóval amíg valóban nem javítják ki ezt a védelmi hibát jó a tört játék is.
2023. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én már megvettem mire eljutottak a tudatomig a tények. Szóval jelen helyzetben kb. csak úgy van a játék az asztalomon aztán míg nem lesz valamiféle előrehaladás én szerintem inkább be sem léptek többször.
2023. ápr. 13. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, a single része nem érintett, szóval story-t játszhatsz. Csak a multit érinti ez.
2023. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konzolokon is vannak modderek. De nagyon ritkán
2023. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!