Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pascal's Wager mobile - ban...

Kedves Vezető kérdése:

A Pascal's Wager mobile - ban le lehet cserélni a hátikoporsós kcsgöt?

Figyelt kérdés

Itt vagyok az "Atya" főellenség előtt, de átlag enemy-k nél is rohadt idegesítő, soulslike játékokból leglassabb, legbénább, legidegesítőbb karakter. Zsánerem a műfaj, de megy vagy 15 fps el, csal is kicsit a játék, ez a karakter meg csak felidegesít. :)


Köszi!



2023. ápr. 23. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen boss legyőzése után lehetőséged lesz a női karakter(Viola) használatára is, őrá le tudod majd cserélni. Egyebként lassabb ellenfelek ellen ő a legjobb, mivel puskája van.🙂
2023. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Őrá gondoltam. <3 :)

Ezt az 1kezes teknőst szerintem direkt, a játék hossza' érdekében rakták bele! :)

2023. ápr. 23. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest nem rövid játék, hogy Android-ra jelent meg először.

Kb olyan hosszú, mint egy Mortal Shell.

A kiadott bónusz tartalmak is megdobják a játékidőt legalább 5-6 órával.

+Ősszel kiadtak egy amolyan speedrun módot is, amiben Elenával(a játék egyik bossa) kell végigszaladni az összes pályán minél rövidebb idő alatt teljesítve azokat.

2023. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, tudom hogy hosszú.

Zseniális amúgy, beszippantós, remélem lesz még ilyen game mobilra.

Megvettem a dlc ketnis, így elleszek vele egy darabig!

A Mortal Shell nekem kimaradt, a többi megvolt, a Bloodborne a kedvencem, mai napig! A Pascal's is sokat merít belőle, ami jó.

Mostanában van pár jó game mobilra,a Ps2 emu meg aztán tényleg új kapukat nyitott! :)

2023. ápr. 23. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg már kèszül az új játék ezen fejlesztőktől, csak gondolom megjelenés előtt maximum 1 évvel akarjàk bejelenteni, ezért nem hallottunk még róla.

A Pascal's Wager valóban minden pénzét megèri, talán az eddigi legjobb mobilos játékélményem!


Már van Nintendo Switch emu is, de sajnos csak a csúcskategóriás készülèkeken fut játszható szinten.

Igen, már a PS2 emu is bőven jó, az ember rengeteg kultikus címet pótolhat, ami PS2 hiànyában kimaradt neki.


Működő Xbox emulátorról tudsz?

2023. ápr. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt láttam, még a csúcskategóriásokon is szaggat, szétesik sajna.

Psp, PsVita, Dreamcast, Gamecube van még, most így hirtelen amik mennek, bár a Vitán is csak pár game megy.

Nekem nekem nem maradtak ki, de öröm, telefonon tudni őket.

Ami még szerintem megéri:

A Gamecube os Resident Evil 1 remake, a 0, vagy Dreamcasten a Shadowman.

Az is kijött még Psx re is, Dreamcastben néz ki a legjobban, emulátoron meg főleg. Szerintem igazából ez az első souls game, nagyon hasonló a játékmenet, zseniális történet, korát megelőző,megérne egy rendes remake et. Anno Dreamcasten vittem végig, mai napig megmaradt jópár rész a fejemben.

Mai szemmel van pár baki benne, de ha nem bolt meg, megéri! :)


[link]


[link]

2023. ápr. 24. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!