Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One profilt lehet törölni?

Xbox One profilt lehet törölni?

Figyelt kérdés

Automatikusan mindig belép a profilomba az xbox, de ha el akarom adni, akkor le lehet róla törölni?



(Illetve még ha tudja rá valaki a választ: Azzal a profillal be tudok jelentkezni más konzolokra? Mármint nem csak One-ra, hanem esetleg 360-ra, vagy újabb generációsra?)


De most a legjobban az érdekelne, hogy hogyam lehet törölni, hogy akinek odaadom, az ne tudjon hozzáférni a fiókomhoz, ismerőseimhez, stb...



2023. ápr. 23. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Van az xbox-on alaphelyzetbe állítás, az minden profilt töröl, olyan lesz, mintha először kapcsolnád be.


Természetesen a microsoft acoount-oddal másik eszközre minden további nélkül be tudsz később jelentkezni, és letöltheted a vásárolt játékaidat + a mentéseket is szinkronizálja.

2023. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bár az egész angolul van, nem igazán tudom hol lehet törölni.

2023. ápr. 24. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Xbox konzolokban már van magyar nyelv évek óta. A telepítéséhez kell net. Rámész a fogaskerék - Settings - ikonra (az újabb menükben a jobb felső sarok, a régiekben Xbox Gomb és profil fül). Akkor bekerülsz a beállítások menübe. Ha ott lépkedsz fel le a menüpontokban akkor előbb utóbb megtalálod a Language / Location fült. Ott a legördülő menükben mindent Magyarra teszel és azt hiszem Restart gomb ugyanezen a képernyőn. Mondani fogja, hogy mittudomén 27MB a magyar nyelv letöltése. Leokézod és magyarul indul a gép. Egyébként a gép teljes törlése is a fogaskerekes menüben van Reset néven. Ott meg megkérdezi, hogy mindent töröljön vagy a játékokat ne. Ha el akarod adni akkor mindent válassz.


A hivatalos oldalon valamiért csak az angol menükhöz van segítség: [link]

2023. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából ismerősömnek adom oda, a profilomat sikerült törölnöm, a játékokat nem töröltem le, bár a FIFA játékhoz kellett csinálni egy új EA profilt, vagy mi a fenét. Na mindegy is. Köszönöm a választ!


Abban még tudnál segíteni, hogy hogyan lehet megoldani hogy bekapcsoláskor magától jelentkezzen be a fiókba, hogy ne kelljen mindig beírni a jelszót? A réginél nekem automatikusan jelentkezett be, de már nem tudom hogy lett megoldva.

2023. ápr. 25. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Most pont a gép előtt vagyok úgyhogy ezt meg tudom mondani lépésről lépésre. Ugyancsak a beállítások menüben van ez. Második menü a Fiókok és ott az első csempe a Bejelentkezés ahol beállíthatod melyik profil legyen bejelentkeztetve.
2023. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2023. ápr. 27. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!