Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher vagy a Dragon Age...

A Witcher vagy a Dragon Age játékokat szeretitek jobban? Melyiket miért?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 09:49
A kérdező szavazást indított:
The Witcher
Dragon Age
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Witcher-trilógiát azért, mert kivétel nélkül mindhárom része nagyon magas színvonalat képviselt, szinte tökéletes játékok... A Dragon Age ezt csak az első résszel mondhatja el magáról, a másik kettő ipari hulladék.
2023. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez attól is függ hogy konkrétan melyik részről van szó, de alapvetően egyet értek #1 válaszolóval. Dragon Age-nél csak 2 játék sikerült jól(legalábbis nekem 2 jött csak be). Witcher-nél meg valóban ott a színvonal az első 2 részben. A harmadik része is jó, csak az tele van bugokkal amiket még mai napig is b#sztak kijavítani...
2023. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Witcher
2023. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a Dragon Age jobban bejött, de az első része.

A Dragon Age-nél nem árt tudni, hogy a 2. rész fejlesztési idejét majdnem másfél évvel megrövidítették (az EA hamar akart pénzt látni, ezért nagyolta el a BioWare), ezért olyan bandzsa szegényem. Eredetileg a város csak a kezdő helyszín lett volna és jött volna hozzá még minimum 2-3 ilyen szintű város/település.

A 3. (inquisition) meg elemi szinten lett elrontva, gondolom ott is volt egy "okos" felső vezető aki megmondta mi a tuti.


Ami a Witcher-t illeti, elsőt kb az első város előtt abbahagytam, de a másodikat se játszottam végig. Nem mondom hogy rosszak, de nem nekem való.

A 3. jó volt, kijátszottam normálon meg legnehezebb fokozaton is, de kb ennyi.

Ezzel szemben a DA 1-nél kijátszottam az összes kezdést (6 féle kezdés van), minden nehézségi fokozaton végigtoltam, nekem jobban bejött.

2023. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy műfaj a kettő. A Witcher egy akció RPG-ből egyre inkább RPG elemekkel rendelkező akciójátékká vált, a Dragon Age pedig egy fölülnézetes csapat alapú real time+pause RPG.
2023. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam döntetlen, mert a harmadik részét egyiknek sem szeretem. A The Witcher 1 és az Origins nálam a kedvencek. A mindkét játék második része visszalépés volt, de jó játékok még így is. A Wild hunt és az Inquisition unalmas, túlnyújtott játékok lettek.
2023. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!