Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lolban és a wowban van...

A lolban és a wowban van singleplayer? vagy ezek csak multiplayer játékok? nekem mindkettő kimaradt az életemből, bocs ha fasságot kérdezek

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Wowban figyelmen kívül hagyhatod a többieket amíg szintet húzol, de egy idő után elakadnál ha egyedül játszanál. A kontent jelentős részét nem tudod egyedül megcsinálni.
2023. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő multi, single mód nincs.

Lol-ban nincs sok esélyed, mert max botok ellen tudsz menni, de oda is kell 4 csapattárs.

WoW-ban ideig-óráig el tudsz lenni single-ként, de pl sárga zónába ahova jár alliance meg horde játékos is simán legyilkolhatnak miközben békésen farmolsz/fejlődsz, nem úszod meg a PvP-t. A végjáték meg kb fix multi, raid-ek 5 vagy 20 játékossal, hogy pár óra szenvedés után kidobjon a boss 1 tárgyat ami persze hogy nem a te osztályodnak való :D

2023. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Kikapcsolja a PvP-t és nem fogja senki bántani.
2023. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A PvP off a saját területen megy, pl Elwynn Forest allisként, ha hordásként odamész még mindig szét tudnak kapni.

Elég ha bemész Stranglehorn Vale-be vagy egy Tanaris Desert-be, ami sárga zóna, ha a másik játékosnak bent van a PvP ugyan úgy leverhet, hiába van neked kikapcsolva.

2023. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen más rendszer van már. Ha kikapcsolod a PvP-t akkor teljesen off mindenhol, rég nem terület alapon változik. Egy-két kieg óta már így megy.
2023. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a wow multi részénél sose a pvp-vel volt bajom, hanem inkább az idegbeteg gyökerekkel raid-én. Néha úgy éreztem tőle magam mintha vmi második munkahely lenne, nem is szórakozás.


De persze van aki ezt szereti pont a dologban.

2023. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg? Akkor az jó, mert engem is felb**zott mindig hogy foglalkoznék a saját dolgommal aztán hátba vernek :D
2023. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annak a korszaknak már vége, konkrétan már külön pve és pvp szerverek sincsenek, szabad a döntés, hogy akarsz PvP-t open world vagy sem.
2023. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!